На Київщині судитимуть лікарів, які оформлювали довічні групи інвалідності за гроші

Новини
На Київщині судитимуть лікарів, які оформлювали довічні групи інвалідності за гроші

На Київщині судитимуть лікарів МСЕК та їх спільника. За дві тисячі доларів США вони оформлювали довічні групи інвалідності.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

За даними розслідування, чоловік звернувся до знайомого лікаря-експерта обласної МСЕК, щоб оформити мешканцю Київської області призовного віку II групи інвалідності довічно. Останній вплинув на голову однієї з міжрайонних МСЕК щодо позитивного розв’язання питання. За 2 тисячі доларів чоловіку оформили необхідну медичну довідку про проходження лікування та присвоєння вказаної групи.

Тепер лікар-експерт Київського обласного бюро медико-соціальної експертизи та посередник обвинувачуються у зловживанні впливом. Ексголова однієї з міжрайонних МСЕК Київщини – в одержанні неправомірної вигоди.

Прокурори наголошують, що відповідно до Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, “Kyiv24” писали, що СБУ викрила у Києві детективне агентство, яке “продавало” дані про особисте життя громадян. Злочинці торгували інформацією із закритих баз даних правоохоронних органів України й незаконно стежили за громадянами.

Київ24