На Льодовому стадіоні у Голосієві вирубують майже 300 старих дерев, аби побудувати тенісні корти. Місцеві викликали поліцію

Новини
На Льодовому стадіоні у Голосієві вирубують майже 300 старих дерев, аби побудувати тенісні корти. Місцеві викликали поліцію

Замовником будівництва є власник крупних торгових центрів у Києві Вагіф Алієв.

Про вирубку 288 старих дерев повідомили київський ромадський активіст Богдан Гдаль та кореспондент Михайло Погребиський.

Гдаль опублікував відео процесу вирубки дерев.

За словами Погребиського, звук бензопили розбудив мешканців будинків, що розташовані поблизу Льодового стадіону, вже о 7 ранку. На місці вирубки місцевим відмовилися показувати документи, тож група небайдужих місцевих одразу викликала поліцію. Правоохоронцям показали якісь документи, вони їх проглянули і поїхали.

Пізніше на місце вирубки прибув помічник одного з народних депутатів, якому вже  показали “Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню”.

Зі слів представників адміністрації Льодового стадіону, все законно, а видалення дерев пов’язано з будівництвом нових тенісних кортів“, – зазначив Погребиський.

Як вказано в самому документі, що був виданий 8 серпня 2021 року,  “обстеження пов’язано з капітальним ремонтом будівель та тенісних кортів з метою створення Національного тенісного центру та придбання обладнання на проспекті Академіка Глушкова, 9, у Голосіївському районі м. Києва на базі ДП “ЦТУБ “Льодовий стадіон” (перша та друга черга)”.

В Акті вказано, що вирубці підлягають 288 дерев та 8 кущів.

Крім того, в акті зазначено, що представник Державної Екологічної інспекції Столичного округу на місце не з’явився. Хоча під цим же актом обстеження стоїть підпис представниці Державної екологічної інспекції Столичного округу Л.Л. Берадзе“, – вказує кореспондент.

Журналістам також стало відомо, що начебто існує ще один “Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню”. документ видали у червні – там йшлося про вирубку 157 дерев.

Зазначимо, що наразі будівля Льодового стадіону на проспекті Академіка Глушкова, 9 є покинутою. У червні в будівлі стадіону сталась пожежа. Як писали у листопаді 2020 року “Наші гроші”, територію держпідприємства “Льодовий стадіон” було поділено і ДП намагалося це рішення КМДА оскаржити. Проте Окружний адмінсуд Києва позов не задовольнив. Площа земельної ділянки довкола стадіону – майже 17 га.

На земельній ділянці Льодового стадіону бізнесмен Вагіф Алієв планував побудувати великий багатофункціональний спортивний комплекс на 450 тис кв м – ТРЦ Hippodrome Mall. Ще раніше Алієв розповідав, що планує зробити натомість старого стадіону багатофункціональний ТРЦ, де стадіон також буде – але сучасний.

Фото: Фейсбук

Новини

17 Квітня 2024

питання щодо онлайн-казино розгляне РНБО

Чехія і партнери зобов’язалися надати кошти для купівлі 500 тисяч снарядів для України

16 Квітня 2024

Мобілізація: на Київщині готують чоловіків перед фронтом (Фото)

Мобілізаційний закон переданий на підпис Зеленському

Чехія законтрактувала для України 180 тисяч снарядів і шукає ще 300 тисяч – Фіала

15 Квітня 2024

На Київщині чоловік трагічно загинув під колесами потяга

Байден закликав Конгрес терміново схвалити допомогу Україні та Ізраїлю

«не можна заплющувати очі на російські ракети»

14 Квітня 2024

«слід запобігти подальшій ескалації на Близькому Сході»

У МЗС України відреагували на атаку Ірану проти Ізраїлю

працюємо з Німеччиною над додатковою системою IRIS-T

13 Квітня 2024

У Чорнобилі помітили найбільшого хижого птаха заповідника

Уряд затвердив доплату 70 тисяч гривень військовим «на нулі» – Шмигаль

Всі новини ⇢