На місці скандального будівництва на бульварі Шевченка активісти знесли паркан, комунальники заново поклали тротуар

Новини
На місці скандального будівництва на бульварі Шевченка активісти знесли паркан, комунальники заново поклали тротуар

В КМДА зазначають, що на місці будівництва чергують тітушки забудовника.

Столичні комунальники 1 листопада зранку повернули на місце тротуар на будівництві бульварі Шевченка, 4 і прибрали незаконно облаштовану паркувальну кишеню. Про це повідомляє у своєму Телеграмі заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, на місці працювали робітники КП ШЕУ Шевченківського району комунальної корпорації «Київавтодор».

«Тітушки з боку забудовника вже прибувають» — додав Усов.

Перед тим він повідомляв, що «без погодження з мерією забудовник краде тротуар і облаштовує паркувальну кишеню вздовж смуги громадського транспорту».

«Замість 8 дерев він хоче паркувати 6 машин «ялинкою», що створюватиме аварійні ситуації і уповільнить транспортну смугу. Це заборонено нормами ДБН В.2.3-5:2018 і порушує правила ПДР» — писав Усов.

За його словами, Департамент транспортної інфраструктури КМДА відмовив у погодженні схеми ОДР, але «її погодила патрульна поліція Києва».

«З 20.10 ШЕУ Шевченківського р-ну тричі викликало поліцію. Приїхала вона лише сьогодні, коли активісти прибрали обмежувальні знаки і посунули металевий паркан та водоналивні блоки. Захищати усе це від активістів приїхала й команда тітушок» — зазначав Усов.

Нагадаємо, у Києві триває демонтаж комплексу історичних будівель — двоповерхової садиби кінця ХІХ ст. та флігеля по бульвару Шевченка, 4. Нині там вже знесено каретний двір, прокуратура відкрила провадження.

Будівля розташована поряд з готелем «Санкт-Петербург», де також тривають ремонтні роботи.

Нагадаємо, активісти стверджують, що в цій будівлі колись жив відомий єврейський письменник Бабель, художник Микола Івасюк та родина студента Богрова, який вбив міністра Російської імперії Столипіна. На місці садиби начебто планують побудувати офісний центр з багаторівневим підземним паркінгом.

Фото: Телеграм