Районні чиновники та мешканці Подолу поклали квіти до кількох пам’ятних знаків.

У Подільському районі відбулося покладання квітів з нагоди 36-х роковин Чорнобильської катастрофи. Про це повідомляє прес-служба РДА.

До участі у заході долучились тимчасово виконуючий обов’язки голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Коваленко, заступник голови Микола Дубовик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та голова громадського об’єднання «Фонд допомоги інвалідам Чорнобиля Подільського району міста Києва» Тетяна Омельяненко.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку «До 25-х роковин Чорнобильської катастрофи», пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та до пам’ятного знаку біля Національного музею «Чорнобиль».

«36 років тому сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС. Київ найбільше постраждав від вибуху 4-го блоку на Чорнобильській АЕС. Близько 100 тисяч киян безпосередньо стали жертвами Чорнобильської катастрофи. Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили усі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на атомній станції. Від усього серця зичу героям-ліквідаторам здоров’я, невичерпної енергії та мирного неба. Велика шана і уклін до землі усім, хто не жалкував себе, вічна пам’ять ліквідаторам, котрих сьогодні з нами вже немає», – зазначив Коваленко.

Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих.

Фото: Фейсбук