“На весь Київ аж один ракетомодельний гурток”: науковець обожнює ракети та навчає їх робити у себе вдома
Головне![“На весь Київ аж один ракетомодельний гурток”: науковець обожнює ракети та навчає їх робити у себе вдома “На весь Київ аж один ракетомодельний гурток”: науковець обожнює ракети та навчає їх робити у себе вдома](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/b921db3_3_-scaled.jpg)
Про це пише “Українська правда”.
“Я обожнюю ракети і готовий займатися ними у будь-якій формі. На весь Київ аж один ракетомодельний гурток. Можу допомогти всім, хто хоче організувати, вести подібний гурток, матеріалами, екземплярами, всім необхідним”, — говорить Сергій Піпко, старший науковий співробітник КНУ імені Тараса Шевченка.
Чоловік почав працювати над розвитком програм зі створення ракет для школярів та студентів у Києві. Оскільки він не зміг знайти фінансової підтримки, він за власні кошти створив майстерню з виготовлення ракет у своїй квартирі.
Шість років тому він вирішив спробувати в Києві запровадити в університеті ракетну програму. Тоді в НАУ створили “студентським конструкторським бюро експериментального ракетобудування” (проєкт NAURocket). Але науковцю нічого не давали: ані грошей, ані приміщення, ані обладнання. Тому Піпко зробив майстерню у власній квартирі.
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →