171679
171679

«Держава у смартфоні»: в Україні презентували додаток «Дія»

Це мобільний додаток, покликаний зберігати всі необхідні документи в електронному вигляді

Міністерство цифрової трансформації презентувало мобільний додаток «Дія» та національної онлайн-платформи «Дія. Цифрова грамотність».

«Дія» – це мобільний додаток, покликаний зберігати всі необхідні документи в електронному вигляді. Насамперед запустять електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Програму можна завантажити у Play Market.

Закритий бета-тест додатку стартував 16 грудня 2019 року з електронними водійським посвідченням і техпаспортом. Загалом за півтора місяця було оцифровано 6 мільйонів водійських посвідчень, виданих з 2013 року, і ще 5 мільйонів свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу, розповідав віцепремєр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Дія. Цифрова грамотність» – це перша національна онлайн-платформа, що допоможе українцям освоїти базові цифрові навички, батькам захистити дітей від небезпеки в інтернеті, а вчителям – робити уроки ще цікавішими за допомогою онлайн-інструментів», – йдеться у повідомленні Міністерства цифрової трансформації.

 

Loading...