32
32

«You are the champions»: Queen і Адам Ламберт присвятили лікарям кавер відомої пісні(ВІДЕО)

Разом з релізом відеоролика музиканти запустили збір коштів

Учасники легендарного рок-гурту Queen спільно з Адамом Ламбертом записали кавер-версію хіта «We are the champions». Музиканти присвятили її медичним працівникам, які по всьому світу надають допомогу пацієнтам з коронавірусом, пише Mind.ua з посиланням на RFI. 

Відео було завантажено на офіційний youtube-канал Queen ввечері у четвер, 30 квітня.

Разом з релізом відеоролика виконавці запустили збір коштів.

 «Queen + Adam Lambert створили і записали You Are The Champions віддалено під час карантину, перебуваючи в Лондоні і Лос-Анджелесі. Всі зібрані кошти будуть передані через ВООЗ на підтримку тих, хто на першій лінії бореться з епідемією COVID-19», – йдеться в описі до відео.

У текст пісні We are the champions внесли невеликі зміни, і вона перетворилася в You are the champions. Кліп починається з кадрів спорожнілих через епідемію і карантин міст, потім в ньому з'являються фото і фрагменти відеороликів з лікарями і медсестрами, які працюють в лікарнях в різних кінцях світу.

Гітарист Queen Брайян Мей, коментуючи вихід відео, заявив, що лікарі, а також всі ті, хто продовжує працювати на благо інших в період пандемії, є «нашими новими чемпіонами».

Барабанщик Роджер Тейлор додав: «Будучи батьком доньки, яка опинилася в перших рядах (в боротьбі з вірусом – ред.), я прекрасно усвідомлюю всю критичну важливість того, що робиться щодня для нашого спасіння і спасіння суспільства». Зазначається, що донька Тейлора працює лікарем в одній з лондонських лікарень.

Нагадаємо, на 2021 рік Queen і Адам Ламберт планували спільний тур по Європі. Через пандемію коронавірусу підготовку до нього було вирішено призупинити.

Loading...