33
33

Гіпермаркети «Нова лінія» об'єднають під брендом «Епіцентр»

Асортимент збільшиться у вісім разів

Мережу гіпермаркетів «Нова Лінія» переформатують і об'єднають з брендом «Епіцентр». Про це заявив гендиректор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин, повідомляє Mind.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Михайлишин сказав, що гіпермаркети «Нова Лінія» перероблять у ТЦ «Епіцентр», завдяки чому розширять їх асортимент у більш ніж вісім разів.

«У «Новій Лінії» представлено лише 60 000 артикулів, тоді як під брендом «Епіцентр» буде мінімум 500 000», – заявив Михайлишин в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Гіпермаркети Нової лінії вже було переформатовано в Борисполі та Бучі (Київська обл.). Зараз процес переформатування відбувається в Запоріжжі й планується в Чабанах (Київська обл.).

Гендиректор «Епіцентру» наголосив, що всі гіпермаркети «Нової лінії» не встигнуть переробити у 2020 році через пандемію COVID-19.

«По-перше, карантин вніс свої корективи, по-друге, ми за перше півріччя додали багато нових проєктів, які потрібно втілити в життя», – пояснив він.

У 2013 році компанія «Епіцентр» придбала мережу гіпермаркетів «Нова Лінія». За слова гендиректора «Епіцентру», перші п'ять місяців «Нова Лінія» була збитковою, а її оборот був у сім разів менше, ніж в «Епіцентру».

У травні 2020 року Антимонопольний комітет України заявив, що відкриє справу проти мереж «Епіцентр» і «Нова Лінія». Вони незаконно працювали під час карантину і, можливо, порушували конкурентне законодавство, вважають в АМКУ.

У кінці травня 2020 року Олександр і Галина Гереги – власники «Епіцентру – придбали активи агрохолдингу «Сварог Вест Груп». У результаті операції загальна площа землі, яку обробляють підприємства «Епіцентр Агро», збільшилася майже на 40% до 160 га. «Епіцентр Агро» за цим показником посів сьоме місце, обігнавши компанії «HarvEast» Рината Ахметова й «УкрпромінвестАгро», яку Петро Порошенко, наприкінці минулого року переписав на сина Олексія.

Свій земельний банк Гереги збирали, пропонуючи власникам паїв у рідній для Олександра Гереги Хмельницької області щедріші, ніж конкуренти, ціни за оренду, разові виплати пайовикам і подарунки для дітей місцевих жителів. Незабаром фермери, що працюють в інших агрокомпаніях, обурилися, і той змінив тактику – став викуповувати землі у підприємців.

До складу аграрного холдингу Герег увійшли колишні агроактиви «Вінницької агропромислової групи» Володимира Барцьоса, української дочки світового гіганта «Glencore», компанії «Оболонь» Олександра Слободяна, «Сварог Вест Груп» Сергія та Олександра Буряків, а також безлічі дрібних компаній.

 

Loading...