Img_7140
Img_7140

Вікторія, 10 років

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Васильків Вікторія, 10 років. Діагноз: Саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа. Віка потребує невідкладного лікування у Sant Joan de Déu Barcelona Children’s Hospital в Іспанії.

Раніше у Віки була щира посмішка, що зігрівала всіх навколо, а сонячні промінчики любили гратися у її гарному блискучому волоссі. А тепер у Віки немає ні волосся, ні теплої посмішки. Хвороба забрала.

У травні 2020 року десятирічній Вікторії Васильків поставили рідкісний діагноз - рак кістки основи черепа, саркома Юїнга клиноподібної кістки основи черепа.

- Цілую донечку і уявляю, як розчісую її коси. Я дуже любила робити Вікусі зачіски, - розповідає мама Галина.

- Моя дівчинка втратила волосся через агресивну хіміотерапію. І посміхається рідко. Її очі стали такими дорослими і сумними.

“Мамо, я наче на межі, що далі - тільки страх. Втримай мене, будь ласка”, - каже моя завчасно доросла донечка.

- І я тримаю її руку, а сльози душать.

Десять років Вікуся була сонечком у нашій сім'ї, дарувала нам радість.

Хіба можно взяти і вимкнути сонце?

Як ми дізналися про діагноз, я дуже злилася на долю, шукала свої провини. Яким чином ми накликали горе? А потім зрозуміла, немає ні причини, ні несправедливості. Є просто жорстка трагічна випадковість. І є життя, і поки воно триває, треба діяти, треба рятувати своє сонце.

12 травня Віка втратила посмішку, у неї затерпло личко і з'явився зубний біль. Ні стоматолог, ні невропатолог, ні інфекціоніст нічого страшного не побачили. Після ретельних досліджень лікарі діагностували пухлину в голові дитини, що вразила кістку основи черепа.

28 травня львівські нейрохірурги спробували повністю забрати пухлину. Але їм не вдалося, бо рак захопив сонну артерію.

Після дослідження виявилося, що пухлина злоякісна і агресивна.

Віка пройшла три блоки хіміотерапії у Львові, пухлина зменшилася удвічі. Тепер Вікторії може допомогти тільки протонна терапія, якої в Україні для дітей немає. Зазвичай при такому діагнозі уражену частину кістки видаляють, а на її місце встановлюють протез. Але замінити основу черепа, через яку проходить сонна артерія, неможливо. У такому випадку потрібна протонна терапія - сучасна методика радіотерапії онкологічних захворювань. Ракові утворення «бомбардуються» пучком протонів, що знищують злоякісні клітини. Високоточне опромінення не завдасть шкоди сонній артерії. Допомога негайно потрібна Вікусі. Той вид раку, що захопив дівчинку, особливо швидко прогресує та призводить до смерті. Курс протонної терапії в іспанському шпиталі Sant Joan de Déu Barcelona Children's Hospital коштує 70000,00 євро. Батьки Вікторії не мають можливості оплатити його самостійно. Галина Васильків працює медсестрою у дитячій поліклініці, а її чоловік їздить на заробітки.

Подружжя виховує двох дітей. Вся рідня Васильків долучилася до збору коштів для Віки, але цього все одно замало. Благодійний фонд “Промінь тепла” залучає 655200 гривень для оплати частини рахунку.
 
Встигніть допомогти! Простягніть руку - втримати життя Вікторії ви можете у формі нижче, у призначенні платежу вказати: для Васильків Вікторії

Ревізити: 

Картка ПриватБанку: 5169 3305 1671 9553

Loading...