Inx960x640
Inx960x640

У метро Києва обіцяють встановити перші дефібрилятори. Уже на платформах

У кожен проєкт «РеаніМетро» закладено по 2 аптечки на кожній станції

На платформах 19 станцій метро планують встановити дефібрилятори. Тепер пасажири матимуть безпосередній доступ до них. Пише The Village Україна. 

Фото: РеаніМетро

Їх встановлять на станціях: «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Театральна», «Золоті ворота», «Арсенальна», «Почайна», «Академмістечко», «Політехнічний інститут», «Контрактова площа», «Шулявська», «Святошин», «Осокорки», «Олімпійська», «Лісова», «Вокзальна», «Дарниця», «Лук’янівська».

Проєкт відповідної ініціативи «РеаніМетро» переміг у «Громадському бюджеті».

У 2019 році «РеаніМетро» зібрав більше 8 тисяч голосів киян і отримали понад 3,6 мільйона гривень на реалізацію. Серед обов'язкових умов  – дефібрилятори будуть розташовані саме на платформах найпотоковіших станцій.

Ящик із дефібрилятором не буде заважати щільним потокам пасажирів. Крім того, для зменшення вандалізму його встановлять у зоні, що охоплюється камерами спостереження.

У кожен проєкт «РеаніМетро» закладено по 2 аптечки на кожній станції: одна аптечка на платформі – у кабіні чергового (біля ескалатору або у службовому приміщенні), і одна – нагорі (у контролера біля турнікетів).

Зараз оголошено процедуру закупівель.

 

Loading...