9wjtxrdv76xn5bddzlilgc1h5iqklzgh
9wjtxrdv76xn5bddzlilgc1h5iqklzgh

Україна відзначає День Незалежності: що заплановано

Сьогодні, зокрема, відбудуться молебні за Україну та український народ

Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує 29-у річницю незалежності. Саме цього дня 1991 року Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.

24 серпня пройдуть молебні за Україну та український народ. У районах міста цього дня покладатимуть квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Росії в Донецькій та Луганській областях.

На Майдані Незалежності від 21 серпня до 20 листопада пройде виставковий проєкт до Дня героїв Небесної сотні "Століття незламних".

Від 20 серпня до 4 вересня працюватиме фотовиставка до Дня Незалежності "Україно моя" у Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця".

Від 20 до 25 серпня у національному заповіднику "Софія Київська" триватиме міжнародний мультидисциплінарний некомерційний та соціально спрямований фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage.

24 серпня відбудеться відеоекскурс "Україно, ти потрібна мені" у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей.

24 серпня відбудеться вітрильна регата "День Незалежності" – змагання серед крейсерсько-перегонових яхт (затока "Собаче гирло" і яхт-клуб Riviera Rivrside Marina).

Вже відкрилася і триватиме до 30 серпня виставка-роздум "Україна: шлях у майбутнє" у міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці "Молода гвардія".
Традиційно з нагоди свята центральну частину столиці прикрасять святковою ілюмінацією.

У зв'язку з підготовкою та проведенням святкових заходів у центрі Києва 24 серпня можливе обмеження руху транспорту. На яких вулицях можливі обмеження руху можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, 23 серпня у Києві злетів національний прапор з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України. Дрон підійняв прапор над Михайлівським собором, пішохідно-велосипедним мостом, а також над Дніпром. Ніхто у світі досі не підіймав дронами прапори такого розміру. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/ukrayina-vidznachaye-den-nezalezhnosti-yaki-zahodi-zaplanovani-1611901.html

Loading...