5d440f699ed90
5d440f699ed90

Виталий Кличко обновил Куреневский парк. Что из этого получилось

Kiev24 выяснил по каким критерием и в какой очередности принимается решение об обновлении того или иного парка

Мер Києва Віталій Кличко відкрив у Подільському районі оновлений парк «Куренівський».

Куренівський парк — одна з найбільших паркових зон столичного Подолу, якій більше ніж півстоліття. Тепер, після масштабної реконструкції, це комфортний простір для активного, спортивного та сімейного відпочинку.


«Тут є все для дозвілля з дітьми — дитячі та спортивні майданчики для різних вікових груп, дитячий автодром, де дітлахи можуть не тільки покататися а й вивчити правила дорожнього руху. Це важливо», —  сказав мер столиці Віталій Кличко.


У парку оновили центральну вхідну групу, тепер її прикрашають клумби із висадженими багаторічними та вічнозеленими рослинами. Облаштували 15 кілометрів сучасної зрошувальної системи, встановили «сухий» фонтан із різнокольоровою підсвіткою. Також, задля безпеки, на території зони відпочинку встановили систему відеонагляду — 31 камеру спостереження.

 

В автомістечку «Куренівського» облаштували нові дороги з розміткою та знаками, що підсвічуються, перехрестями, розв’язками, тунелем, залізничним переїздом та зупинками для пасажирів.

 

Звичайно, новина про оновлення парку «Куренівський» тішить надією про реконструкцію та благоустрій решти парків та скверів столиці.  Kiev24 запитав у Марини Різки, адвоката Адвокатскої фірми GORO legal, за яким критерієм та в якій черговості приймається рішення про оновлення того чи іншого парку.


На жаль, доля одного з найвідвідуваніших місць відпочинку мешканців та гостей Печерського району — Скверу Марії Заньковецької, залишається невизначеною.


Так, адресним переліком об’єктів для виконання робіт з капітального ремонту в межах бюджетних призначень ще на 2018 рік, затверджених Департаментом міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради, розпорядженням  КМДА № 292, були передбачені видатки на об’єкт «Капітальний ремонт скверу ім. М. Заньковецької».

 

Станом на сьогодні окремо хочеться наголосити на тому, що незважаючи на затверджені та розроблені пропозиції стосовно виконання капітального ремонту  Скверу, відсутні та не облаштовані:

 

1)       місця для відпочинку для мешканців міста та туристів.

2)       дитячі майданчики;

3)       належна інфраструктура;

4)       декоративна огорожа;

5)       відсутня належна організація поливу;

6)       незмінено старе покриття доріжок на більш комфортне;

7)       зони для вигулу собак;

8)       належне озеленення території;

9)       можливість для культурного відпочинку та проведення дозвілля

 

В радіусі Скверу взагалі не має місць для прогулянок дітей, відсутні будь — які засоби для пропагування спортивно-оздоровчого розвитку дітей молодшого, середнього та старшого віку.

 

З метою впорядкування правового регулювання відносин, які виникають у зв’язку із розміщенням обладнання дитячих майданчиків, визначення єдиних правил отримання дозволу на встановлення і обслуговування конструкцій на території Скверу, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», мешканцями житлового будинку, що розташований поряд із сквером ім. М. Заньковецької(далі – Скверу за адресою: вул. Велика Васильківська, 119, Печерський район м. Києва),  були направлені численні звернення, в тому числі до Київського міського голови,  з приводу надання роз’яснень щодо належного облаштування Скверу та надання зазначеній території статусу парку.

 

Проте, станом на сьогодні,  жодних заходів щодо облаштування Скверу не було здійснено. Залишається надіятися, що чисельність відремонтованих парків та скверів в найближчий час поповніться і сквером ім. М. Заньковецької.

 

 

 

Loading...

Читаем дальше

56371_normal
Политика 19 мар, 17:38 Редакторов киевских СМИ будут выбирать на конкурсе К 1 июня кандидатуры руководителей вынесут на утверждение Киевсовета
91323_normal
Политика 18 мар, 17:03 Киевсовет намерен срочно запретить отключения горячей воды Запрет будет касаться жилых домов, детсадов, школ и больниц
20141211130956-8822_normal
Финансы 13 мар, 14:45 Киев потратил миллионы гривен на ненужную рекламу Призывы на билбордах "Заплатил налоги - спи спокойно" не помогли наполнить казну.
Voda_28_normal
ЖКХ 11 мар, 13:42 "Киевэнерго" могут запретить отключать горячую воду летом Документ будет вынесен на голосование на одной из ближайших сессий Киевсовета.
Vid-na-obolonskuyu-naberegnuyu1_normal
Политика 5 мар, 10:16 Киевсовет вернул в собственность города 16 га на Оболони В зеленой зоне, на берегу реки застройщик намеревался возвести жилой комплекс.
375665-7_normal
Политика 4 мар, 08:56 В Киевсовете обнаружили, что его обслуживали по завышенным тарифам Обнаружены злоупотребления на 37 млн гривен.
000k4ra2_normal
Жизнь города 27 фев, 11:07 Киевсовет собирается переименовать еще две улицы и одну площадь Площадь Дзержинского может стать Лыбидской, а улица Смирнова-Ласточкина - Воскресенским спуском.
4806658-kievsovet-semyam-pogibshikh-na-majdane-_normal
Политика 27 фев, 10:54 В Киеве могут вернуть районные советы Регламентная комиссия Киевсовета поддержала проект решения о возобновлении районных советов в столице.
04-dewevui-duty-free_normal
Жизнь города 17 фев, 09:37 Киевсовет хочет ограничить продажу алкоголя и сигарет в столице Глава киевской милиции также просил депутатов продажу алкоголя после 22.00.
39_normal
Политика 12 фев, 18:28 Киевсовет приостановил скандальное строительство в Десятинном переулке Киевсовет также обязал застройщика в Десятинном переулке привести проект в соответствие с градостроительными требованиями.
Unnamed
20110818133916_normal
Финансы 12 фев, 12:01 Начальник метрополитена: Метро на Троещину можно построить за 3-4 года Перед началом строительства метро на Троещину нужно достроить Подольско-Воскресенский мост, на что нужно миллиард гривен.
Foto1_normal
Жизнь города 10 фев, 09:24 Улицу Артема в Киеве предлагают переименовать в Героев АТО Столичные жители поддерживают переименование трех улиц Ленина и улицы Артема в Киеве.