Опалювальний сезон у Києві. Міністр розповів про готовність столиці

Новини
Опалювальний сезон у Києві. Міністр розповів про готовність столиці

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов розповів про готовність Києва та інших міст України до майбутнього опалювального сезону. Про це стало відомо з його прес-конференції у медіацентрі “Укрінформу”.

За його словами, загальний рівень готовності житлового господарства до опалювального сезону становить приблизно 97% у середньому. Він зазначив, що створено необхідні запаси газу та вугілля.

Чернишов наголосив, що всі міста мають план реагування на випадок позаштатних ситуацій.

Нагадаємо, що російські окупанти можуть вдарити по критичній інфраструктурі в українській столиці та інших містах напередодні майбутнього опалювального сезону. Про це стало відомо із заяви, яку зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль після засідання уряду.

За його словами, майбутній опалювальний сезон без перебільшення буде найскладнішим в історії незалежної України, а найголовнішим ризиком є терористичні акти Росії проти критичної інфраструктури українських міст.

Він сказав, що уряд виділив 1 млрд 409 млн грн на закупівлю стратегічного запасу матеріальних резервів, який дозволить оперативно реагувати на виклики та проблеми з постачанням тепла та води. Прем’єр сказав, що йдеться про обладнання з простим та швидким розгортанням та обслуговуванням.

Глава уряду також заявив, що Кабінет Міністрів продовжує ремонти критичної інфраструктури та іншу підготовку до опалювального сезону, готовність на сьогоднішній день становить 75%.

Київ24