Підтримка та допомога: Кличко зустрівся з Генсеком міжурядової коаліції “Спільнота демократій”

Головне
Підтримка та допомога: Кличко зустрівся з Генсеком міжурядової коаліції “Спільнота демократій”

Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Обговорили допомогу, якої потребує Україна та Київ у боротьбі проти російської агресії. Я підкреслив, що сьогодні наша держава б’ється не тільки за своє існування, а й за безпеку всієї Європи. Та подякував міжнародним партнерам і друзям за всебічну підтримку й допомогу. Також з паном Гаретом обговорили питання надмірної централізації державної влади в Україні, що безпосередньо загрожує розвитку демократії та місцевого самоврядування. Генеральний секретар «Спільноти демократій» Том Гарет озвучить проблеми, які ми обговорили, перед державами-членами на форумі «Спільноти демократій», – написав Віталій Кличко.

«Спільнота демократій» – це глобальна міжурядова коаліція, яка зобов’язується вживати узгоджених дій для просування та захисту демократичних свобод, зміцнення демократичних інститутів та розширення участі в політичному житті.

Була створена у 2000 році як спільна ініціатива колишнього держсекретаря США Мадлен Олбрайт і міністра закордонних справ Польщі Броніслава Геремека. «Спільнота демократій» була заснована на міністерській конференції у Варшаві, де делегації високого рівня зі 106 країн світу підписали Варшавську декларацію «Спільноти демократій».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що мер столиці Віталій Кличко поспілкувався онлайн з новообраним мером Франкфурта-на-Майні Майком Йозефом. Обговорили ситуацію в Києві та Україні й співпрацю між двома містами.

powerukraine

КиївNews