Після 8-го масованого ракетного удару не виключена наступна агресивніша повітряна атака – Гетьман

Головне
Після 8-го масованого ракетного удару не виключена наступна агресивніша повітряна атака – Гетьман

За логікою ведення бою атаки мали б наростати, однак ця була слабшою за попередні. Тому, враховуючи підступність росіян, українцям варто бути пильними після таких дій агресора, сказав Гетьман:

«Та тактика використання тих крилатих ракет, яку вони зробили – була більше не для руйнації об’єктів інфраструктури, а на внутрішнього споживача в РФ.  Якщо вони поставили ціль щось знищити, атака мала б бути потужнішою. А тут – атаки наростали, наростали, і потім бац – і така не дуже потужна атака. Чому це відбулось? – може також бути, і що у них вже почались якісь внутрішні проблеми».

Водночас, він додав, що відсутність у Києві руйнувань після 8-го масованого ракетного удару – це також результат відмінної підготовки української ППО та підтримки світу. 

«У нас поповнюються засоби ППО. Навіть перерахувати усі засоби, які нам надавалися партнерами уже важко. Надходять, і ми потрошечку починаємо їх використовувати. Основний наш комплекс С-300 на сьогодні найбільш дальнобійний і найбільш адаптований до перехоплення усіх ракет», – сказав Гетьман.

Він відзначив, що хоч у холод дрони не літають, такий вид зброї є вкрай вигідним окупантам – бо за малу вартість вражає цілі, його важче помітити ніж ракети, а також запускати можна з літаків, що рухаються на низькій висоті. Відтак, назвав правильною тактику ЗСУ нищити техніку ворога ще коли та знаходиться на летовищах на території Росії.

“Наше командування повітряних сил, генерального штабу, та і ми так посміхаючись кажемо, що може палили не там де треба. Ми не можемо Російській Федерації казати, яким чином ми робимо ці бавовни на їхній території, але соромитись того, що це зробили ми не варто. Треба на весь світ казати: “Не чувайтесь, далі буде ще більше”. Ми нищимо не цивільні об’єкти, а саме військові об’єкти, з яких по нам атакують. Ми не порушуємо ніяких правил чи традицій війни. Ми робимо все правильно. І маємо пишатися тим, що можемо це робити. Мене переповнює почуття гордості, що наші люди це зробили”, – підсумував ветеран ЗСУ.

Нагадаємо, на початку тижня після виявлення значного скупчення техніки в аеропортах Росії та у морях,  українські ППО перебували у підвищеній боєготовності, очікуючи, що ворог готує атаку по енергетиці тоді також попереджали, що масований удар може бути у дві хвилі, а найважчі ракети, начинені тонною вибухівки до Києва з моря не долетять, бо не мають настільки великої дальності.

КиївNews

Новини

26 Травня 2024

Мешканців Київщини попередили про загрозу поширення небезпечних захворювань

Працівників столичного компідприємства навчають за ізраїльською програмою

У Києві іноземець напав на чоловіка з ножем

25 Травня 2024

Куди піти на День Києва: святкова афіша міста

першого заступника директора усунули від обов’язків на час досудового розслідування

Міністри фінансів G7 обговорюють «потенційні схеми» використання активів РФ на допомогу Україні – Bloomberg

24 Травня 2024

ЄС хоче інвестувати прибутки із заморожених активів у виробництво зброї в Україні

Латвієць із розслідування «Схем» про західну електроніку для російських Су пов’язаний із розробником шпигунського софту РФ

Міністри фінансів країн G7 навряд узгодять деталі позики для України з доходів від активів РФ – Reuters

23 Травня 2024

Чехи менше підтримують членство України в ЄС, ніж угорці – опитування

Рада призначила нового суддю Конституційного суду

Білий дім відреагував на намір Іспанії, Ірландії, Норвегії визнати Палестинську державу

22 Травня 2024

Спікер Палати представників Джонсон підтримав дозвіл Україні бити по РФ американською зброєю

Всі новини ⇢