Після рейду на Подолі, у КМДА дали 15 днів на покращення благоустрою в усіх районах

Новини
Після рейду на Подолі, у КМДА дали 15 днів на покращення благоустрою в усіх районах

Під час контрольного виїзду комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою працювала в Подільському районі. Засмічені ділянки, закинуті альтанки, купи листя, забиті зливоприймачі та залишки спортмайданчиків, які давно потребують капремонту, – такі проблеми серед інших виявили учасники виїзного обстеження, повідомив очільник комісії, перший заступник голови КМДА Олексій Кулеба.

«Обслуговування прибудинкових територій, що належать до державної або приватної власності, ведеться не найкращим чином. Деякі локації на Кирилівській у занедбаному стані – сміттєві «полігони», іржаві майданчики, якісь незрозумілі сторічні конструкції – а там поруч чотири житлових будинки. Територія на балансі у держпідприємства, але її ніхто нормально не доглядає. Два тижні є у відповідальних, щоб вирішити проблему», – прокоментував Кулеба.

Він додав, що робота комунальних служб міста – ЖЕДів, що підпорядковуються керуючій компанії, виглядає набагато кращою. Мовляв, найбільше скарг надходить саме від тих мешканців, чиї будинки обслуговують ОСББ, ЖБК, або вони в державній чи приватній власності. І це проблема не лише Подільського району.

Також чиновник звернув увагу на необхідність прибрати з доріг незаконні антипаркувальні елементи та завершити роботи після аварійних розриттів на проїжджих частинах.

Термін у виконавців, аби виправити всі недопрацювання, – до 15 листопада.

В КМДА нагадують, що виїзні інспекції пройдуть у кожному з десяти районів Києва. За кожним обстеженням комісія складає протокол за понад 30-ма пунктами, у якому зазначає тип проблематики та терміни виконання. Уже перевірили Оболонський, Шевченківський, Печерський, Солом’янський та Святошинський райони столиці.