“Полював” українськими системами ППО: соратника киви викрили на коригуванні ракетних ударів

Головне
“Полював” українськими системами ППО: соратника киви викрили на коригуванні ракетних ударів

Про це розповіли в СБУ.

За словами спецслужб, ворожий агент залишився у Дніпрі після початку повномасштабного вторгнення рф для проведення підривної діяльності на користь окупантів.

Насамперед він намагався виявити і передати агресору геолокацію українських підрозділів протиповітряної оборони.

За даними контррозвідки СБУ, зрадником є місцевий бізнесмен у сфері IT, який у 2014 році познайомився з кивою. Згодом, за пропозицією нардепа-зрадника, підприємець очолив одне з міських громадських об’єднань, яке підконтрольне керівництву забороненої партії опзж.

Він збирав інформацію про місця розташування та переміщення підрозділів ЗСУ, а також передавав загарбникам координати об’єктів критичної інфраструктури.

У своїх “звітах” він оприлюднював фото- та відеоматеріали, які отримував під час прихованого спостереження за об’єктами. До кожного з них додавав текстові повідомлення з детальним описом прилеглої території і уточнюючими характеристиками.

Одержані відомості агресор використовував для здійснення ракетних ударів по місту і планування диверсій.

Наразі слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Читайте також: “Здоров’я, сил та Божого благословення”. Ілля Кива привітав Путіна з днем народження – ВІДЕО

Нагадаємо, нещодавно у Києві знешкодили банду депутата-зрадника Киви – подробиці.

Як повідомляв “ВК”, колишньому нардепу ОПЗЖ Киві оголошено підозру. Його судитимуть за держзраду та публічні заклики до зміни кордонів України.

КиївNews

Новини

9 Лютого 2025

Зеленський: РФ здійснила понад 2000 атак на Україну за тиждень

Сирський обговорив з головою Військового комітету НАТО потреби ЗСУ

8 Лютого 2025

Шольц вважає дискусії про миротворців в Україні передчасними

Прогноз погоди на сьогодні: мороз та без опадів у Києві

В Києві встановлено понад 3500 відеокамер для безпеки дітей

7 Лютого 2025

Парламент планує ухвалення євроінтеграційних законів в одне читання

З США повернулися 37 депутатів, які відвідали країну за власні кошти

У Києві виявлено 700 нелегальних паркувальних майданчиків

6 Лютого 2025

Військові КНДР, захоплені в полон на Курщині, проходять лікування після поранень

Держсекретар США прокоментував план Трампа щодо мешканців Гази

Екологічний позов проти секретаря Київради та депутатки від «УДАРу»

5 Лютого 2025

Київпастранс планує інвестувати понад 25 млн грн у закупівлю матеріалів

Зеленський анонсував нові жорсткі санкції від РНБО України

Всі новини ⇢