понад 949 дітей отримали поранення через агресію РФ

Новини
понад 949 дітей отримали поранення через агресію РФ

Станом на ранок суботи, 22 квітня, внаслідок повномасштабного вторгнення РФ в Україні загинуло 470 дітей, повідомляє Офіс генерального прокурора

«Станом на ранок 22 квітня 2023 року понад 1419 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, понад 949 дітей отримали поранення різного ступеню тяжкості», – йдеться в повідомленні.

Дані не остаточні, оскільки триває робота з їхнього встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, наголошують в Офісі генпрокурора.

Найбільше постраждало дітей в Донецькій області – 452, Харківській – 275, Київській – 127, Херсонській – 94, Запорізькій – 89, Миколаївській – 86, Чернігівській – 68, Луганській – 66, Дніпропетровській – 66.

Управління верховного комісара ООН із прав людини станом на 9 квітня підтвердило загибель 8 490 і поранення 14 244 цивільних людей в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. В організації наголошують, що реальне число загиблих є значно вищим, оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії, відбувається із затримкою, і багато повідомлень все ще потребують підтвердження.

Київ24

Новини

8 Лютого 2025

Прогноз погоди на сьогодні: мороз та без опадів у Києві

В Києві встановлено понад 3500 відеокамер для безпеки дітей

7 Лютого 2025

Парламент планує ухвалення євроінтеграційних законів в одне читання

З США повернулися 37 депутатів, які відвідали країну за власні кошти

У Києві виявлено 700 нелегальних паркувальних майданчиків

6 Лютого 2025

Військові КНДР, захоплені в полон на Курщині, проходять лікування після поранень

Держсекретар США прокоментував план Трампа щодо мешканців Гази

Екологічний позов проти секретаря Київради та депутатки від «УДАРу»

5 Лютого 2025

Київпастранс планує інвестувати понад 25 млн грн у закупівлю матеріалів

Зеленський анонсував нові жорсткі санкції від РНБО України

МЗС України спростувало загрози, озвучені президентом Польщі щодо воїнів

4 Лютого 2025

IIHF продовжила відсторонення команд з росії та Білорусі до 2026 року

Війна в Україні: запеклі бої на всіх фронтах за добу

Всі новини ⇢