Портрети Путіна розвішані по всій Газі – посол Корнійчук про роль Росії в нападі на Ізраїль

Новини
Портрети Путіна розвішані по всій Газі – посол Корнійчук про роль Росії в нападі на Ізраїль

Роль Ірану в нападі ХАМАСу на Ізраїль безперечна, а причетність Росії стане очевидною з часом, вважає посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук. Про це дипломат сказав в етері Радіо Свобода (проєкт Свобода.Ранок). Утім, якщо причетність Ірану ізраїльська влада вважає доведеною, то щодо Росії її позиція завжди була дуже обережною, додає він.

«Відносно ролі Ірану – вона безперечна. Відносно ролі Росії позиція уряду Ізраїлю завжди була дуже обережною. Я про це говорив неодноразово в ефірах публічно, і ізраїльському уряду про те, що позиція страуса… неприйнятна в цій ситуації. Вони весь час ці складні питання якось обходили і вважали, що в них є якісь домовленості. По факту, я думаю, що російський слід буде все більше спливати і буде абсолютно зрозумілий і чіткий. І позицію уряду треба буде змінювати. Громадяни все чудово розуміють. Сьогодні на будинках у Смузі Гази величезні портрети Путіна з іншими арабськими терористами розвішані по всьому місту. Ну, про що тут говорити?» – сказав Корнійчук.

Уранці 7 жовтня бойовики «Хамасу» напали на Ізраїль. Вони випустили близько трьох тисяч ракет і прорвалися до прикордонних районів, вступивши в бій з ізраїльськими військовими. Армія оборони Ізраїлю у відповідь завдала масованих ударів по Смузі Гази.

За даними Ізраїлю, число людей, загиблих під час атак «Хамасу», які почалися 7 жовтня, зросло щонайменше до 1200. Палестинська сторона заявила, що внаслідок ізраїльських ударів по Смузі Гази загинули 700 людей, 3800 поранені.

Київ24

Новини

7 Грудня 2023

повторили важливість допомоги Китаю у запобіганні обходу РФ санкцій

там його очолив проросійський політик Драган Станоєвич

Байден звинуватив республіканців у «політичному шантажі» через провал допомоги Україні

6 Грудня 2023

Україна не прагне залежати від партнерів, але зацікавлена в співпраці

Верховний суд підтвердив – УПЦ (МП) має повернути Миколаївський собор у Кременці державі

Москва відкинула чергову пропозицію США про звільнення Вілана та Гершковича

5 Грудня 2023

Грузинський омбудсмен цього тижня відвідає Київ і Варшаву

WP проаналізувала контрнаступ України, який назвала «провальним»

Словенія до кінця року передасть Україні 1,5 млн євро на гуманітарне розмінування – Мінекономіки

4 Грудня 2023

Нардеп від ОПЗЖ відряджався в Угорщину на 6 днів, а пробув за кордоном 2 місяці і зустрічався з нев’їзним соратником Орбана – «Схеми»

Колишній «регіонал» Шпенов подав заяву на складання мандата – Стефанчук

це фейк, просять не писати туди

Всі новини ⇢