Посли Британії та Швеції відвідали новий столичний Притулок для постраждалих від насильства

Новини
Посли Британії та Швеції відвідали новий столичний Притулок для постраждалих від насильства

Уряд Великої Британії безпосередньо долучився до облаштування нашого Притулку.

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, Надзвичайний та Поважний посол Швеції Тобіас Тиберг, Почесний посол Фонду ООН у галузі народонаселення Марія Єфросініна разом із заступницею голови КМДА Мариною Хондою 14 грудня відвідали новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства.

«Уряд Великої Британії безпосередньо долучився до облаштування нашого Притулку. Так само вони долучалися і до створення наших «кризових кімнат». Зі Швецією ми спільно працюємо над встановленням гендерної рівності. Приємно відзначати, що міжнародні партнери долучаються до наших проектів не тільки розмовами, а допомагають втілювати їх у життя. Проблема домашнього насильства існує і в європейських країнах, а їхній досвід подолання цієї проблеми можна та потрібно застосовувати і у нас», – зазначила Марина Хонда.

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс зауважила, що прогрес Києва у розбудові системи протидії та запобігання насильству очевидний. На сьогодні місто має вже низку закладів, які готові надавати не тільки послуги тимчасового проживання, а і юридичну та психологічну підтримку. У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції Тобіас Тиберг розповів, що проблема домашнього насильства у їхній країні також стоїть дуже гостро. На його думку, новий Притулок є важливим кроком Києва у подоланні цієї проблеми.

Нагадаємо, у грудні в Києві відкрили новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Це вже другий заклад тривалого проживання для постраждалих у місті. У новому притулку одночасно зможуть проживати 15 жінок із дітьми. Термін проживання становить 3 місяці з можливістю продовження до півроку. Адреса притулку не розголошується. Потрапити до закладу можна тільки за направленням директора Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

Фото: КМДА

Новини

7 Вересня 2024

голова МЗС звинуватила осередок правлячої партії в послабленні підтримки України

Президент США Байден оголосить про додатковий пакет допомоги Україні на 250 млн доларів

Франція підтримає ініціативу ЄС із військової допомоги Україні за рахунок активів Росії – уряд

6 Вересня 2024

Німеччина передасть Україні самохідні гаубиці і танки Leopard

ВР повернула Стефанішину на колишню посаду і додатково призначила очільницею Мінʼюсту

у Пентагоні назвали ще одну причину не дозволяти Україні бити вглиб Росії

5 Вересня 2024

У багатоквартирному будинку на Київщині стався вибух: у поліції назвали причину (ФОТО)

Верховна Рада звільнила очільника МЗС Кулебу і віцепремʼєрку Верещук

Польща готова допомогти відбудувати будинки у Львові, зруйновані російською атакою

4 Вересня 2024

«всі визначені завдання» Курської операції реалізовуються

ВР не змогла зняти Безуглу із посади заступниці голови комітету нацбезпеки – депутати

Сирський усунув начальника штабу Сил безпілотних систем, його перевірить СБУ – Генштаб

3 Вересня 2024

понад 50% штатної чисельності уряду зазнають змін

Всі новини ⇢