Посли Британії та Швеції відвідали новий столичний Притулок для постраждалих від насильства

Новини
Посли Британії та Швеції відвідали новий столичний Притулок для постраждалих від насильства

Уряд Великої Британії безпосередньо долучився до облаштування нашого Притулку.

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, Надзвичайний та Поважний посол Швеції Тобіас Тиберг, Почесний посол Фонду ООН у галузі народонаселення Марія Єфросініна разом із заступницею голови КМДА Мариною Хондою 14 грудня відвідали новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства.

«Уряд Великої Британії безпосередньо долучився до облаштування нашого Притулку. Так само вони долучалися і до створення наших «кризових кімнат». Зі Швецією ми спільно працюємо над встановленням гендерної рівності. Приємно відзначати, що міжнародні партнери долучаються до наших проектів не тільки розмовами, а допомагають втілювати їх у життя. Проблема домашнього насильства існує і в європейських країнах, а їхній досвід подолання цієї проблеми можна та потрібно застосовувати і у нас», – зазначила Марина Хонда.

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс зауважила, що прогрес Києва у розбудові системи протидії та запобігання насильству очевидний. На сьогодні місто має вже низку закладів, які готові надавати не тільки послуги тимчасового проживання, а і юридичну та психологічну підтримку. У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції Тобіас Тиберг розповів, що проблема домашнього насильства у їхній країні також стоїть дуже гостро. На його думку, новий Притулок є важливим кроком Києва у подоланні цієї проблеми.

Нагадаємо, у грудні в Києві відкрили новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Це вже другий заклад тривалого проживання для постраждалих у місті. У новому притулку одночасно зможуть проживати 15 жінок із дітьми. Термін проживання становить 3 місяці з можливістю продовження до півроку. Адреса притулку не розголошується. Потрапити до закладу можна тільки за направленням директора Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

Фото: КМДА

Новини

14 Квітня 2024

працюємо з Німеччиною над додатковою системою IRIS-T

13 Квітня 2024

У Чорнобилі помітили найбільшого хижого птаха заповідника

Уряд затвердив доплату 70 тисяч гривень військовим «на нулі» – Шмигаль

США і Британія оголосили нові заборони щодо експорту РФ алюмінію, міді та нікелю

12 Квітня 2024

СБУ повідомила про підозру клірику УПЦ (МП) та стверджує, що він «виправдовував російську війну»

Крім Patriot Україні потрібні системи Samp-T, які здатні збивати балістику – Кулеба

У Білому домі відреагували на чергові удари РФ по енергооб’єктах України

11 Квітня 2024

У Києві через будівництво ТРЦ можуть знищити унікальну пам'ятку (Фото)

Зеленський прибув на саміт у Литву закликати до допомоги Україні після «підлих ударів» Росії

«Китай не сприйматиме звинувачень і тиску» – Пекін відреагував на претензії щодо співпраці з Росією

10 Квітня 2024

Російські НПЗ є «цивільними цілями» – помічниця Остіна на слуханнях у Конгресі США

У Києві зробили важливу заяву про роботу синьої гілки метро: деталі

Школа англійської мови Cambridge Club

Всі новини ⇢