Повінь у Києві: "Київводоканал" зробив важливу заяву для мешканців

Новини
Повінь у Києві: "Київводоканал" зробив важливу заяву для мешканців

На підприємстві “Київводоканал” розповіли про якість питної води в українській столиці через повінь Дніпра. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою підприємства.

За словами комунальників, цього року весняна повінь відрізняється своєю масштабністю і Київська ГЕС розпочала інтенсивне скидання води, що призвело до залпового погіршення її якості. За багато років роботи фахівці вивчили всі сезонні коливання якості води у поверхневих джерелах та готові відкоригувати режим водопровідних станцій.

Водночас киян попереджають, що під час повені може змінитися кольоровість водопровідної води. Вона може мати трохи жовтуватий колір. Наразі водопровідна вода у столиці залишається безпечною. Її якість – у межах норми.

Нагадаємо, що в українській столиці очікуються підтоплення через інтенсивні дощі — йдеться про період з кінця квітня до початку травня. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської міської державної адміністрації.

За прогнозами синоптиків, наприкінці квітня-початку травня очікуються рясні дощі. Очікувані максимальні рівні повені не загрожують промисловим об’єктам і житловим масивам. Можливе підтоплення деяких пляжів та зон відпочинку, а також деяких садово-дачних ділянок. Йдеться про села Осещина, Погреби, Хотянівка, Троєщина, Гнідин, Вишеньки та заплави Дніпра на півдні столиці.

Можливі часткові затоплення територій на дачних масивах: Воскресенські сади, Русанівські сади, Осокорки, Позняки, Вишеньки. Можливе часткове підтоплення у межах приватної та садово-дачної забудови на лівому березі Дніпра – в районі Південного мосту, а також затоки Берківщина.

Київ24