Прокуратура знову прийшла з обшуками в управління Святошинської РДА

Новини
Прокуратура знову прийшла з обшуками в управління Святошинської РДА

Обшуки проводять за фактом розкрадання коштів на ремонті ліфтів.

Про це повідомляє столична прокуратура.

Зазначається, що згідно з матеріалами слідства, приватне товариство упродовж 2019 – 2020 років на замовлення управління житлово-комунального господарства Святошинської РДА здійснювало роботи з капітального ремонту та технічного переоснащення ліфтів у житлових будинках Святошинського району загальною вартістю понад 20 млн грн.

“При цьому, вказана підрядна організації виконала вказані роботи не в повному обсязі та із завищенням вартості робіт та матеріалів. Також встановлено, що виконання субпідрядних робіт оформлювалося на підприємства з ознаками фіктивності”, – повідомляє прокуратура.

12 жовтня 2021 року на підставі ухвали суду в офісних приміщеннях вказаних підприємств, у тому числі Управління житлово-комунального господарства Святошинської РДА, розпочато обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 191 КК України.

Редакція  намагається отримати коментарі сторін.

Нагадаємо, сьогодні прокуратура проводила обшуки приміщень КО «Київзеленбуд». Вчора прокуратура проводила обшуки в Департаменті молоді та спорту.

Днями слідчі прийшли з перевіркою на Подільський міст, а перед тим провели обшуки в КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «Київводоканал», КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва, КП по утриманню зеленних насаджень Святошинського району м. Києва, Голосіївському управлінні освіти.

Фото: facebook