Прима з солістом Нацопери Києва разом із російською примою виступили на благодійному концерті. В Нацопері обурені

Новини
Прима з солістом Нацопери Києва разом із російською примою виступили на благодійному концерті. В Нацопері обурені

Неаполітанський театр Сан-Карло провів благодійний концерт “Підтримай Україну — балет за мир”.

На сцені з’явилася прима-балерина Київського оперного театру Анастасія Гурська та соліст Станіслав Ольшанський. Українська балерина тікала від війни на батьківщині і тепер допомагає збирати гроші для Червоного Хреста.

Серед учасників заходу була й російська прима-балерина Ольга Смирнова, яка минулого місяця залишила Большой театр та перейшла до трупи Нідерландського національного балету. Перед цим балерина виступила з критикою військового повномасштабного вторгнення Росії до України, опублікувавши 1 березня текст повідомлення у своєму телеграм-каналі.

У Нацопері обурились діями артистів театру.

“Національна опера України не має жодного стосунку до участі в означеному заході артистів театру. Жодних звернень до театру щодо їх участі у цьому концерті не надходило, контрактів не укладалось, документів на службове відрядження не оформлювалось.
Ми глибоко обурені діями наших колег. Після повернення до роботи, відносно них буде проведено службове розслідування та вжито дисциплінарних заходів відповідно до чинного законодавства України”, – йдеться у повідомленні.

В закладі також обурені, що агенція-органіщатор анонсує гастрольне турне містами Італії, використовуючи бренд Національної опери без відома керівництва закладу.

“Окремо хочу відзачити, що сьогодні мені стало відомо про те, продюсерська компанія ColossArtProduction анонсує гастрольне турне містами Італії, використовуючи бренд Національної опери України. У рамках цього турне заплановано 13 виступів містами Італії. Особливе обурення викликає факт показу балету “Лебедине озеро” П. Чайковського. Ми з прикрістю дізнались, що серед виконавців, заявлених у цих виступах є артисти нашого театру, котрі дали на це згоду у приватному порядку. Всіх їх попереджено про дисциплінарну відповідальність за участь у цих заходах, передбачену їх трудовими контрактами. Наголошуємо, що жодних перемовин між компанією ColossArtProduction та Національною оперою України не велось, контрактів не укладалось. Дирекцією направлено офіційний протест організаторам цього гастрольного туру”, – додають в закладі.

Крім цього у Національній опері України повідомили про початок офіційних гастролей містами Італії, про які повідомить детальніше згодом.

Фото: Фейсбук

Новини

18 Квітня 2024

Країни G7 «продовжать працювати» над шляхами застосування активів РФ на підтримку України

Комітет розвідки США закликає Конгрес до кінця тижня схвалити допомогу Україні

17 Квітня 2024

Частина шкіл на Київщині переходить на дистанційку: що сталося

питання щодо онлайн-казино розгляне РНБО

Чехія і партнери зобов’язалися надати кошти для купівлі 500 тисяч снарядів для України

16 Квітня 2024

Мобілізація: на Київщині готують чоловіків перед фронтом (Фото)

Мобілізаційний закон переданий на підпис Зеленському

Чехія законтрактувала для України 180 тисяч снарядів і шукає ще 300 тисяч – Фіала

15 Квітня 2024

На Київщині чоловік трагічно загинув під колесами потяга

Байден закликав Конгрес терміново схвалити допомогу Україні та Ізраїлю

«не можна заплющувати очі на російські ракети»

14 Квітня 2024

«слід запобігти подальшій ескалації на Близькому Сході»

У МЗС України відреагували на атаку Ірану проти Ізраїлю

Всі новини ⇢