П’ять порад щодо носіння каблучок і обручок

Суспільство
П’ять порад щодо носіння каблучок і обручок

Модниця, із золотими каблучками на всіх пальцях, знайомий багатьом образ. Однак, і сьогодні золоті каблучки не втратили свою актуальність, та і кількість лишилась тією самою. Змінилась їх товщина. Якщо наші бабусі цінували виключно масивні золоті каблучки, то сучасні панянки все частіше одягають тонкі золоті обручки на свої тендітні пальчики доповнюючи вишуканий образ.

Про що можуть розповісти золоті обручки

Отже, що варто враховувати при носінні золотих прикрас.
1. Кожна каблучка чи обручка посилає пряме або підсвідоме повідомлення. Каблучка може легко визначити ваші зв’язки, незалежно від того, говорите ви про це на пряму, чи ні. Ці прикраси також можуть бути використані для сигналізації про владу і багатство – розмір і чистота вашого діаманта є беззаперечною ознакою того, що ви маєте значні статки.

2. Важливо пам’ятати: каблучки не будуть працювати, якщо ви не впевнені в собі. Почніть з того, що одягайте каблучку вдома і почекайте, поки не звикнете до її відчуття і ваги. Після цього ви можете почати носити каблучку коли виходите в широкий соціум. Також важливо бути впевненим у собі з каблучкою, тому що люди, які її помітять, можуть почати задавати питання про неї. Краще бути готовим до запитань про каблучку, оскільки вона може стати початком розмови.

3. Переконайтеся, що каблучка пропорційна вашим рукам. Якщо у вас великі руки, то краще носити каблучку більшого розміру. Однак, якщо у вас менші руки, вам потрібно буде збалансувати пропорцію, надівши тонку витончену ювелірну прикрасу. Завітайте в ювелірний магазин та скористайтесь порадами консультанта, щоб підібрати саме аксесуар, який пасуватиме саме вам.

4. Як ви поєднуєте каблучки з іншими ювелірними виробами – це ще одна річ, на яку варто звернути увагу. Якщо ви плануєте носити кілька каблучок, переконайтеся, що вони рівномірно розподілені на ваших руках. Аналогічно це працює і з іншими прикрасами: якщо на лівій руці у вас обручка, на праву руку надіньте браслет або іншу прикрасу.

5. Подумайте про метали і про те, як вони поєднуються з вашою шкірою – якщо у вас холодний відтінок шкіри, подумайте про срібло. Ви зрозумієте, що ваша шкіра має холодний відтінок, коли подивитесь на руку і побачите, як проступають вени. І навпаки, носіть золото, якщо у вас теплий відтінок шкіри, тобто якщо вени не видно. Не забудьте також підібрати аксесуари – каблучки, пряжки для ременів та ремінці для годинників повинні бути схожого кольору.

Це все, що вам потрібно знати про каблучки і обручки в будь-якому стилі і моді. І якщо ви перебуваєте на ринку в пошуках гарної каблучки, ви будете в захваті від нашого ювелірного магазину. Наші персоналізовані вироби – єдині в своєму роді. Ми ретельно підбираємо матеріали та мінерали для всіх наших ювелірних виробів. Тож якщо вам потрібні каблучки або ви хочете дізнатися про виготовлення на замовлення, зв’яжіться з нами сьогодні або перегляньте нашу колекцію виробів.

Новини

2 Березня 2024

Байден обговорив підтримку України з прем’єркою Італії

1 Березня 2024

Рютте і Зеленський домовилися про прискорення надання Україні F-16

Макрон про свою заяву щодо відправки західних військ в Україну: коментарі є «продуманими»

ISW проаналізував заяви Путіна про загрозу ядерної війни

29 Лютого 2024

«Журналістика – не злочин». Президентка Європарламенту прокоментувала ув’язнення в РФ журналістки Радіо Свобода

У ГУР заявили про «списки людей», яких Росія може залучити до спецоперації «Майдан-3»

Мецола розповіла, як вибори в ЄС можуть вплинути на підтримку України

28 Лютого 2024

Мецола розповіла, чи визнаватиме Європарламент результати виборів президента Росії

Зеленський зустрівся з премʼєром Албанії, країни уклали договір про дружбу і співпрацю

Голова МЗС Албанії повідомив про прибуття Зеленського до столиці

27 Лютого 2024

Зеленський обговорив із принцом Саудівської Аравії прогрес, якого можуть досягнути у реалізації «формули миру»

Колишній депутат Пашинський повідомив, що вийшов із СІЗО під заставу

Кулеба просить українців за кордоном повернутися та «допомогти у війні з Росією»

Всі новини ⇢