Реконструкцію стадіону-довгобуду на Дарниці мають завершити до початку нового навчального року

Головне
Реконструкцію стадіону-довгобуду на Дарниці мають завершити до початку нового навчального року

Про це повідомляє Дарницька РДА.

Мова йде про завершення реконструкції стадіону школи №111 на вул. Здолбунівській, 7А, реконструкція якого тягнеться вже шостий рік. До цього два роки тривала реконструкція спортзали школи.

Напередодні керівництво району провело виїзну нараду разом із ініціативною групою з питання завершення реконструкції стадіону школи №111 на вул. Здолбунівській, 7А

Як зазначили в РДА, запланований строк завершення будівельних робіт – 1 липня 2023 року, термін уведення стадіону в експлуатацію – 1 вересня 2023 року. 

Водночас батьки у соцмережах скаржаться, що реконструкція стадіону триває вже шостий рік, а до цього ще два роки тривала реконструкція спортзали школи. Тож діти фактично вже 8-й рік позбавленні можливості займатись спортом.

Громада школи і району вже неодноразово піднімала це питання та вже втомилась оббивати пороги і вимагати введення стадіону в експлуатацію. 

Читайте також: Чемпіон для “Чемпіона”. Андрій Шевченко зібрав 600 тисяч євро для відновлення стадіону в Ірпені

Нагадаємо, ще на початку 2022 року у мерії хвалились, що після зимових канікул учні школи №111 отримають новенький стадіон, де є майданчики для гри у футбол, волейбол, баскетбол та інші спортивні ігри, велике футбольне поле, смуги перешкод, бігові доріжки, тренажери для занять спортом та трибуни для вболівальників. Для комфорту юних спортсменів збудували роздягальні та душові кабіни. На новому стадіоні також проведено вуличне освітлення та роботи з озеленення.

КиївNews