Родина київської вчительки, яка померла від коронавірусу через 11 днів після пологів, потребує допомоги

Новини
Родина київської вчительки, яка померла від коронавірусу через 11 днів після пологів, потребує допомоги

Чоловік Ірини Шамоти залишився з двома дітьми і без роботи.

Про необхідність допомогти фінансово родині Ірини Шамоти – померлої вчительки київської школи – повідомили у ТСН.

Ірина Шамота викладала англійську мову в спеціалізованій школі №155 у Києві. Під час декретної відпустки вона дізналась, що захворіла коронавірусом. Через 11 днів після пологів жінка померла внаслідок ускладнень від інфекції.

Її поховали 29 жовтня у селищі Чабани Київської області. Чоловік – Юрій Шамота – весь час перебував поряд із хворою дружиною. Тепер у нього на руках двоє дітей: донька Софія, яка вчиться у третьому класі, та новонароджений син.

Юрій Шамота, похоронивши дружину, залишився без роботи. Тож поки він опікується донькою Софійкою, а новонародженого малюка доглядають тітка та бабуся хлопчика.

Журналістка і телеведуча Марічка Падалко, діти якої вчились у Ірини Шамоти, раніше публікувала банківську картку Юрія Шамоти (5354 3210 1991 5272 – Укрсіббанк). проте банківська система не витримала і почала видавати помилку.

Тож у чоловіка померлої вчительки з’явилась ще одна картка, на яку кожен небайдужий може переслати кошти, аби підтримати молоду родину: 5457082272624326 (ПриватБанк).

Фото: Фейсбук