Родина чорної піарниці Ірини Федорів має серйозні проблеми із законом – депутат

Новини
Родина чорної піарниці Ірини Федорів має серйозні проблеми із законом – депутат

Родина чорної піарниці Ірини Федорів, яка регулярно публікується на ресурсі «Сайт громади Коцюбинського», має серйозні проблеми із законом, зокрема її рідний брат Юрій Федорів незаконно виїхав з країни під час війни та у Бельгії декілька разів побив дружину та дитину.

Як повідомляє Україна Реальна про це заявив депутат Бучанської районної ради Богдан Слюсаренко у соціальній мережі Facebook.

«Чорна піарниця Ірина Федорів часто піднімала питання спідньої білизни жителів Коцюбинського. Вона часто це робила на ресурсі «Сайт Громади Коцюбинського», який зареєстрований на брата Ірини Федорів – Юрія Федоріва. Хто ж такий цей Юрій Федорів? Після повномасштабного вторгнення російської армії, 30 березня 2022 року Юрій Федорів покинув територію України, попри те, що він є військовозобов’язаним. Він виїхав до Бельгії разом з дружиною Вітою Федорів та дітьми», – роз’яснює автор посту.

За його словами, Юрій Федорів підробив документи, щоб втіки за кордон під час повномасштабної війни в Україні.

«За словами його дружини Віти, Юрія пропустили на кордоні, оскільки він пояснив, що утримує трьох дітей, хоча старший син не є його сином. В подальшому, цю інформацію підтвердив Міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки зробив попередній висновок, що Федорів Юрій «не мав права перетинати кордон України в умовах введення правового режиму воєнного стану на підставі посвідчення для багатодітних дітей», – продовжує Богдан Слюсаренко.

Також влітку 2022 року у Бельгії місцеві медики зафіксували декілька випадків, коли Юрій бив дружину та доньку.

«В червні 2022 стався випадок застосування насилля з боку Юрія Федоріва Юрія до своєї доньки, він її вдарив по передпліччю, 15 липня 2022 Юрій вже застосував насилля до своєї дружини, чим довів її до стану стресу, що вона не могла ні говорити, ні рухатись. Медики зафіксували пошкодження Федорів Віти – наявність гематом та забоїв на лівій руці та тулубі, емоційний шок та значна психологічна травма, встановлено повну втрату працездатності на 10 днів. Коли жінка з дітьми повернулася в Україну, Федорів Юрій подав позов про визначення місця проживання дітей з ним, а свою жінку звинуватив у психічних розладах», – продовжує депутат.

В якості свідків, які мали підтвердити, що дітей варто забрати у матері, визначивши місце їх проживання з батьком мали виступити друзі Федорів Юрія та його сестра – Федорів Ірина.

«У цій історії виникає питання – чи варто громаді Коцюбинського довіряти сайту, який належить брату Ірини – Юрію Федорів? І чи не думала Ірина Федорів, що перед тим, як влазити у справи інших родин, варто спочатку вирішити свої родинні справи? І чи не варто її брату Юрію Федорів понести відповідальність за незаконний перетин державного кордону?», – резюмує Богдан Слюсаренко.

Новини

14 Липня 2024

До Міжнародного реєстру збитків уже подано понад 4,5 тисячі заяв – ОП

13 Липня 2024

В Укренерго розповіли, як вимикатимуть світло 14 липня: графіки відключень

Не встиг оновити дані до 16 липня: в ТЦК пояснили, за яких умов не штрафуватимуть

Уряд затвердив умови приватизації готелю «Україна» та «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії»

12 Липня 2024

Під Києвом критично впав тиск води через спеку та відсутність електроенергії: в місті вводять графіки відключень води

Екскерівника театру ім. Лесі Українки позбавили звання академіка за антиукраїнську позицію

Байден розповів, чим цінний «Український договір»

11 Липня 2024

Коли покращиться ситуація зі світлом в Україні: відповідь Укренерго

Посадовці самостійно обиратимуть штраф через ухилення від мобілізації. Деталі

МВС Росії оголосило в розшук українського підприємця Боголюбова

10 Липня 2024

Чи перейде Україна у контрнаступ: військовий аналітик назвав головні проблеми ЗСУ

Кияни вимагають капітального ремонту та безперебійної роботи фунікулера — петиція

анонсує роботу над постачанням ППО, літаків та гарантій безпеки

Всі новини ⇢