Росіяни на Київщині одночасно ґвалтували 16-річну вагітну та її 73-річну бабусю

Новини
Росіяни на Київщині одночасно ґвалтували 16-річну вагітну та її 73-річну бабусю

У Київській області російські окупанти одночасно ґвалтували 16-річну вагітну дівчину та її 73-річну бабусю.

Про це в інтерв’ю Олесі Бацман розповіла уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Після цього дівчина втратила свою дитину. Жертвами окупантів стають також і чоловіки.

Денісова розповіла, що окупанти знущаються з дітей, літніх людей та навіть чоловіків. Зокрема, у Київській області загарбники зґвалтували 45-річного чоловіка, який вийшов з підвалу по воду і наткнувся там на росіян. Після цього вони жорстоко його били та кинули помирати. На щастя, потерпілий вижив та звернувся до правоохоронців.

“Є випадок. У будинку жили 16-річна вагітна дівчина та її бабуся 78 років. І ось рашисти ґвалтували їх одночасно. Дівчина втратила дитину. Є ще випадок. Чоловік 45 років. За станом здоров’я його не призвали. Сидів у підвалі. Вийшов по воду, його зустріли рашистські солдати, що захотіли, те з ним і зробили. Потім дуже побили й кинули. Він сказав: “Вони, напевно, подумали, що я здох”. Він відповз. А тепер намагається відновитися. І таких випадків чимало”, – розповіла Денісова.

За її словами, безліч таких випадків залишаються невідомими, оскільки люди не хочуть говорити про те, що пережили.

“Я нещодавно зустрічалася з комісаром із прав людини Дунею Міятович. Вона з Боснії та Герцеговини, у них такі звірства теж були. Вона розуміє, як працювати із жертвами сексуального насильства. І вона сказала: “Прийдуть за 30 років розповідати про те, що з ними таке зробили. Зараз ідуть найсміливіші, найвідчайдушніші”. Але йдуть і ті, хто не хоче далі жити. І, зокрема, наші солдати та офіцери. Вони не можуть жити з почуттям провини. Коли вони приходять звільняти наші міста й бачать катування людей, їм жити не хочеться”, – повідомила Денісова.

“Рашисти чим відрізняються? Перше: це молоді солдати, яким 20–25 років. Усі жертви говорять про це. Що в них молодий голос, коли вони кажуть, що “так буде з кожною нацистською повією”. Але не видно обличчя, бо вони в масках, тільки очі. Це те молоде покоління, яке зросло за [президента РФ Володимира] Путіна. Їх виховала пропаганда Путіна. Другий момент: вони скоюють [сексуальні] злочини публічно. Вчиняють це колективами на вулицях. І або ґвалтують дітей у присутності батьків, або батьків – у присутності дітей. Цей випадок ви знаєте, що шестирічний хлопчик, при якому ґвалтували його матір, посивів”, – додала Денісова.

“Сексуальне насильство заборонено міжнародним законодавством, тому що воно призводить до геноциду нації. Сексуальне насильство – це зброя російської армії. Вони ґвалтують наших дітей і жінок до того часу, поки вони або не зможуть, або не захочуть народити. Коли ґвалтують дітей або коли вивозять дітей до Росії і там віддають під усиновлення громадянам РФ – це теж геноцид”, – наголосила Денісова.

Вона зазначила, що випадків сексуального насильства “нескінченно багато”.

“Російський солдат не зупиняється. Йому байдуже. Він ґвалтує всіх. Це і чоловіки, і люди похилого віку, і зовсім дівчатка, і хлопчики, це жінки, це цілі сім’ї. 17-річній дівчині зараз надають психологічну підтримку: підвал, там вона, мама і її 15-річна сестра. Орки три дні ґвалтували в неї на очах матір, потім взялися до її молодшої сестри. Ґвалтували так жорстоко, били, що вони померли. А цій дівчині сказали: “Ми тебе не чіпатимемо, бо ти потвора, будеш розповідати всім, як буде з кожною такою ж”. Чотири дні вона провела з тілами вбитих матері й сестри. Є дівчинка 11 років. Вона не хоче жити, бо вона вважає себе винною в загибелі мами, тому що не послухала її і вийшла на вулицю. Або коли 14-річну дівчину п’ятеро солдатів зґвалтували – вона завагітніла. А тепер лікарі кажуть – аборт робити не можна, вона не зможе більше мати дітей. Проблема в тому, що в нас тепер буде багато таких вагітних підлітків після насильства”, – резюмувала Денісова.

Фото: Фейсбук

Новини

20 Червня 2024

стверджує, що все майно «купила власним коштом»

19 Червня 2024

У Києві переплатили за електроенергію майже 12 мільйонів гривень

Верховна Рада підтримала законопроєкт про військову поліцію

Малюська прокоментував повідомлення про надання адмінпослуг за наявності військово-облікових документів

18 Червня 2024

Справа підтримки України буде однією з ключових під час головування Польщі в ЄС – уповноважена прем’єра

«Приймаю вітання» – депутат Ради Гончаренко відреагував на заочний вирок у Росії

Африканська країна відкликала підпис під комюніке Саміту миру

17 Червня 2024

Делікатеси для тварин: Київський зоопарк закупить овочі та фрукти

У Мінфіні очікують в найближчі тижні досягнення з кредиторами угоди про реструктуризацію

З 80 до 78 скоротилося число країн, які підписали Бюрґенштокське комюніке

16 Червня 2024

Наступний Саміт миру можуть провести до президентських виборів у США – глава МЗС Швейцарії

«Не бачу проблеми» – Кулеба прокоментував заклики учасників Саміту миру до діалогу з Росією

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

Всі новини ⇢