«Розповідає фейки про Бучу і підписана на російські канали»: студенти КНУ ім. Богомольця звинуватили викладачку в проросійськості

Новини
«Розповідає фейки про Бучу і підписана на російські канали»: студенти КНУ ім. Богомольця звинуватили викладачку в проросійськості

Студенти виступили зі звинуваченнями на адресу викладачки Людмили Дідківської. В ректораті вважають, що учні її «цькують».

Студенти Національного медичного університету імені О. О. Богомольця звинувачують одну з викладачок у тиску через їхню участь в порятунку військових ЗСУ на фронті.

Викладачка Людмила Дідківська нібито заявила, що військові студенти-медики знаходяться в «однакових умовах навчання з іншими здобувачами освіти». Також студенти запевняють, що Дідківська підписана на російські Телеграм-канали, і на парах розповідає про «звірства нацистів в Україні» ітд.

Скарга на Дідківську з’явилася в студентському Телеграм-каналі «Підслухано в НМУ». Невідомий студент повідомляв, що Дідківська, почувши про його участь в порятунку бійців ЗСУ, поставила низьку оцінку. Викладачка заявила, що жодних поблажок студентові не буде.

Нині повідомлення вже видалене.

«… другу поставили 2, мене витягнули на 3. Після цього препод сказав, що його не хвилює, де ми, сказала що ми всі в однакових умовах, у неї навіть в телеграмі вискакували проросійські групи, в мене просто немає слів… Бл*ть, закінчиться війна, ми повернемося в універ і будемо чистити його від цих старих маразматиків» — йшлося в дописі.

Також в дописі був скрін з екрану викладачки, де спливає повідомлення з російського пропагандистського Телеграм-каналу «Силовики».

В своїх пабліках студенти пишуть, що Людмила Дідківська під час онлайн-навчання розповідала, що “у Бучі кадирівці роздавали місцевим долари і подарунки, що люди їх нормально зустрічають”.

Також студенти повідомили, що викладачка й раніше відзначалася скандальною поведінкою. Зокрема, вона нібито ставить оцінки за хабарі та ображає студенток.

Студенти вимагають звільнення та притягнення до відповідальності Людмили Дідківської. Вони вже відправили листа з доказами до Національного агентства з питань запобігання корупції, МОЗу та правоохоронців.

Студенти в свою чергу далі повідомляють, що ректор КНУ Богомольця Юрій Кучин погрожує студентам нездачею екзаменів, якщо вони не спростують свої звинувачення щодо Дідківської.

«Ще пізніше від нього надійшли погрози, що якщо студенти, які розпочали весь цей шум негайно не напишуть лист-спростування – їх завалять на першому ж екзамені і їх чекає відрахування. Оскільки ніяких важелів впливу на університетське керівництво у нас нема, єдине що нам лишається – це надати цьому як можна більшого розголосу» — йдеться в повідомленні.

Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини №1 відреагувала в соцмережах на скандал з Дідковською. Там наголосили, що “це більше походить на зведення рахунків з викладачем”.

Зокрема, заявили, що викладачка має право брати інформацію з будь-яких джерел. А викладачка, мовляв, в групі “Силовики Росії” могли дивитися, «що пише ворог».

«Ми, дякувати Богові, живемо у вільній країні, у якій кожен може використовувати будь-які матеріали для отримання інформації. Це один з кардинальних пунктів, за якими ми відрізняємось від нашого агресивного сусіда – це там не можна дивитись ніяку інформацію, яка б суперечила “політиці партії”. У наш час підписка на подібні канали може бути вкрай корисною для всіх: дивитись, що пише там ворог» – йдеться у повідомленні.

Водночас, Телеграм-канал студентів КНУ і. Шевченка «Червоний Губер» поширює повідомлення про те, що адміністрація університету Богомольця вирішила залишити Дідківську на посаді. Джерело, щоправда, анонімне.

Редакція КиївMedia намагається отримати коментарі сторін.

Фото: Фейсбук

Новини

11 Квітня 2024

У Києві через будівництво ТРЦ можуть знищити унікальну пам'ятку (Фото)

Зеленський прибув на саміт у Литву закликати до допомоги Україні після «підлих ударів» Росії

«Китай не сприйматиме звинувачень і тиску» – Пекін відреагував на претензії щодо співпраці з Росією

10 Квітня 2024

Російські НПЗ є «цивільними цілями» – помічниця Остіна на слуханнях у Конгресі США

У Києві зробили важливу заяву про роботу синьої гілки метро: деталі

Школа англійської мови Cambridge Club

Глава Пентагону засумнівався в ефективності атак на НПЗ Росії. Його розкритикував сенатор і згадав про вибори

9 Квітня 2024

Стало відомо, коли розпочнеться масштабний сезон тюльпанів на Київщині

Данія виділила 5,8 мільйона доларів на відновлення української енергосистеми

Україна і ще вісім країн приєдналися до продовження санкцій ЄС проти Росії

8 Квітня 2024

У Києві експосадовець вимагав гроші від підприємця за дозвіл на стихійну торгівлю

у РФ роздумують, чи допустити турецького омбудсмена до українських військовополонених

Лубінець звернувся до ООН і Червоного Хреста

Всі новини ⇢