У зв’язку з падінням люстри на залізничному вокзалі у Дніпрі, Укрзалізниця здійснює позапланову перевірку кріплень люстр на всіх вокзалах країни.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

У п’ятницю, 28 січня, відбувались планові регламентні роботи з заміни ламп люстри центрального вокзалу Дніпра. Під час підняття люстри після чистки патронів обірвався трос, люстра впала на підлогу. Роботи відбувалися з дотриманням всіх правил безпеки, зона під люстрою була огороджена, ніхто з працівників чи відвідувачів вокзалу не постраждав.

Після інциденту «Вокзальна компанія» Укрзалізниці запускає додаткову, позапланову перевірку всіх підвісних освітлювальних приладів на залізничних вокзалах. 

«Хочу запевнити всіх пасажирів та відвідувачів вокзалів, що працівники компанії дотримуються всіх протоколів безпеки та перевіряють справність обладнання, яке об’єктивно має високій знос. Так, зокрема, діємо на упередження із заміною та капітальними ремонтними ліфтово-ескалаторного господарства вокзалів. Головне — суворе дотримання вказівок працівників вокзалів, особливо там, де тривають ремонтні роботи», — зазначив Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці.

Як ми писали, на Центральному залізничному вокзалі Києва замінюють ескалатор.

Фото: Фейсбук