Щодня по 40 карет швидких та півсотні госпіталізованих за добу. У лікарні №4 97% пацієнтів – невакциновані відео

Новини
Щодня по 40 карет швидких та півсотні госпіталізованих за добу. У лікарні №4 97% пацієнтів – невакциновані	    	              
              відео

З обладнаних подачею кисню заповнені сьогодні майже 66% ліжок.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Facebook.

Як стверджують фахівці Київської міської клінічної лікарні №4, однієї з опорних для лікування пацієнтів із коронавірусом, 97% відсотків госпіталізованих у цей заклад – невакциновані.

Щодня в лікарні приймають понад 40 карет швидкої допомоги. І чимало лікарів, які працюють в бригадах швидких, говорять про необхідність запровадження локдауну. Бо від такої кількості хворих медики працюють уже на межі своїх можливостей.

“Загалом у лікарнях столиці підготовлені майже 6 тисяч ліжок для хворих на коронавірус і ми продовжуємо готувати додаткові ліжка. З обладнаних подачею кисню (а це 95% від загальної кількості) заповнені сьогодні майже 66% ліжок.  І з такими темпами розповсюдження вірусу місць із киснем скоро може не вистачати”, – йдеться в дописі.

До слова, міський голова вкотре закликав киян вакцинуватися, аби упередити таке стрімке розповсюдження вірусу, не допустити колапсу медичної системи та зберегти життя людей.

“Тому я звертаюся до всіх: це не жарти і не легенди! Вірус – агресивний та вражає всіх – дітей, молодь, дорослих. І хвороба має більш важкий перебіг. Бережіть своє здоров‘я – дотримуйтеся елементарних правил безпеки, зробіть щеплення!”, – закликав Кличко.

Нагадаємо, медик Олександрівської лікарні у Києві розповів, що коїться в палатах із Covid-хворими.

Фото: facebook