Smart Ticket вже на Львівщині: вперше в Україні запрацювала система «check-in – сheсk-out» у громадському транспорті

Головне Новини
Smart Ticket вже на Львівщині: вперше в Україні запрацювала система «check-in – сheсk-out» у громадському транспорті

Першими скористатися нововведенням зможуть пасажири Самбірського і Турківського напрямків.

Сьогодні, 3 листопада, на автостанції в місті Самбір презентували систему «check-in – сheсk-out», яка днями запрацювала на приміських та міжміських автобусних маршрутах Львівщини.

При вході в автобус пасажиру достатньо прикласти банківську картку, або будь-який пристрій з функцією NFS до валідатора. Таким чином система реєструє початкову точку маршруту «check-in». При виході пасажир знову прикладає картку до валідатора та фіксує завершення поїздки «сheсk-out». Система автоматично обраховує відстань та кількість зупинок, які він проїхав після чого знімає кошти за проїзд. В разі відсутності реєстрації під час виходу, система списуватиме з особистого банківського рахунку суму вартості проїзду еквівалентну вартості кінцевої зупинки.

«Інвестор встановив обладання вже на понад 800 одиницях транспорту, у підсумку буде майже 1000. Ми прийняли рішення запустити електронний розрахунок за напрямками. Вже сьогодні з цієї автостанції ми можемо у всіх напрямках поїхати розраховуючись банківською карткою чи гаджетами. Чому так робимо. Під час впровадження проєкту нам стало зрозуміло, що не лише пасажира треба навчити користуватися е-квитко, але й водіїв. За попередньою системою, де водій обирав маршрут пасажира натискаючи на табло відповідні кнопки, це займало багато часу і відволікало увагу водія від дороги. Тому зупинилися на системі Check-In/Check-Out, яка є оптимальною», – сказав Олександр Кулепін.

Обладнання для безготівкової форми оплати за проїзд встановили на усіх приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують на території Львівської області. Окрім Самбірщини, електронна оплата за проїзд працює у тестовому режимі в інших районах нашої області. Невдовзі система повноцінно запрацює на всіх напрямках.

«Запуск системи Check-In/Check-Out вдалося зробити навіть швидше, ніж планувалося. Раніше ми говорили, що вона почне діяти в кінці року, але вже успішно запроваджена сьогодні. Також пасажирів незабаром чекає приємний бонус. Наш партнер міжнародна платіжна система VISA готова зробити 20% знижку пасажирам, які здійснюватимуть безготівкову оплату, щоб заохотити людей відмовлятися від готівки в автобусах. Коли це запрацює, буде повідомлено згодом», – зазначив представник компанії «Smart Ticket Technology» Олег Долінський.

В пасажирів буде можливість бачити свої витрати у відповідній програмі, яку можна скачати на телефон.

«Е-квиток допоможе зробити обіг грошей у громадському транспорті Львівщини прозорішим. Крім цього, відбуватиметься чіткий облік пільговиків, а купувати квитки за проїзд можна буде через мобільний додаток. Оплата карткою – лише перший крок. Попереду ще багато роботи!» – зазначив заступник начальника ЛОВА Юрій Бучко.

«В разі виникнення якихось проблем чи питань, на автостанціях області будуть представники компанії «Smart Ticket Technology», щоб допомогти пасажирам. Також в автобусах є інструкція та телефон гарячої лінії компанії», – заз

Новини

30 Травня 2024

Сім'ї з дітьми на Київщині можуть отримати грошову допомогу: як подати заявку

Україна починає страхувати інвестиції від воєнних та політичних ризиків

Україна може атакувати Росію зі зброї, наданої Фінляндією

29 Травня 2024

Шмигаль прибув до Праги на зустріч із лідерами кількох країн-партнерів щодо військової допомоги

Польща не обмежує Україну щодо застосування своєї зброї – заступник міністра оборони

Прем’єр-міністерка Данії вважає, що Європа має надати Україні більше систем Patriot

28 Травня 2024

Митник із Львівщини купив апартаменти у Дубаї за $175 тисяч – «Схеми»

Україна та Бельгія уклали угоду про гарантії безпеки

Президент Латвії закликає зняти обмеження на удари по військових цілях у Росії

27 Травня 2024

Мешканцям Київщини відшкодували збитки, спричинені спалахом захворювання

ЄС прагне після саміту у Швейцарії організувати переговори з участю РФ у Саудівській Аравії – Bloomberg

Зеленський про дозвіл завдавати удари по території Росії

26 Травня 2024

Мешканців Київщини попередили про загрозу поширення небезпечних захворювань

Всі новини ⇢