«Сьогодні потрібно посилювати тероборону, а не послаблювати місцеву владу», – Палатний, «УДАР Віталія Кличка»

Новини
«Сьогодні потрібно посилювати тероборону, а не послаблювати місцеву владу», – Палатний, «УДАР Віталія Кличка»

Офіс Президента та Кабінет міністрів мають припинити цілеспрямовану кампанію з придушення місцевого самоврядування та тиск на політичних опонентів. Про це заявив керівник виконкому “УДАРу Віталія Кличка” Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні, в умовах загрози російського наступу, як ніколи важливі єдність і спільні зусилля, щоб захистити і зберегти нашу державу. Зараз потрібно посилювати територіальну оборону, а не послаблювати місцеву владу. Але замість того, щоб посилювати тероборону та дбати про захист людей, керівництво держави продовжує цілеспрямовану кампанію з придушення місцевого самоврядування та вибудовування жорсткої вертикалі влади”, – заявив він.

Палатний зазначив, що не припиняються обшуки в Чернігові та політичний тиск на мера Владислава Атрошенка перед виборами у 206 окрузі. Продовжується тиск на київську владу з використанням силових органів, за надуманими справами.

“31 січня заступнику голови КМДА Петру Пантелеєву вручено підозру начебто за бездіяльність у справі щодо заводу “Радикал”, хоча Антимонопольний комітет заборонив витрачати кошти столичного бюджету на це приватне підприємство. Нехтуючи Конституцією та законами, Кабмін почав звільнювати голів районних адміністрацій Києва без врахування позиції мера столиці”, – наводить приклади Палатний.

Керівник виконкому “УДАРу” закликав об’єднати зусилля проти зовнішнього ворога, а не воювати з політичними опонентами та місцевою владою.

“Офіс Президента та Кабінет міністрів мають припинити цілеспрямовану кампанію з придушення місцевого самоврядування та тиск на політичних опонентів. Влада не має права діяти за принципом: “Якщо ти не прислуга, значить, ворог”. Ворог сьогодні у нас один і спільний. І він тільки й чекає, щоб скористатися ситуацією внутрішнього розбрату і розборок. В сьогоднішніх умовах державна влада та місцеве самоврядування мають діяти спільно та злагоджено. Ми сильні, коли ми разом!” – наголосив Артур Палатний.

Як повідомляли раніше “Kyiv24”, на Подільському узвозі частково обмежили рух транспорту. За даними підприємства, на Подільському узвозі розпочали підготовчі роботи для проведення поточного ремонту. На ділянках Подільського узвозу під час ремонтних робіт оновлять покриття із гранітної бруківки. У комунальній корпорації “Київавтодор” перепросили за тимчасові незручності.

Київ24

Новини

17 Червня 2024

У Мінфіні очікують в найближчі тижні досягнення з кредиторами угоди про реструктуризацію

З 80 до 78 скоротилося число країн, які підписали Бюрґенштокське комюніке

16 Червня 2024

Наступний Саміт миру можуть провести до президентських виборів у США – глава МЗС Швейцарії

«Не бачу проблеми» – Кулеба прокоментував заклики учасників Саміту миру до діалогу з Росією

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

15 Червня 2024

Подруга підлітка зняла на відео, як її приятель знущається з пенсіонера: як відреагували у поліції

Зеленський прибув до Швейцарії для участі у Саміті миру

«мир в обмін територію на – це анексія»

14 Червня 2024

«Нам потрібен мир, але найперше слід гарантувати безпеку України і Європи»

Росія отримала від КНДР до 5 млн артилерійських снарядів – Міноборони Південної Кореї

Канада розширює санкції проти Росії

13 Червня 2024

У Києві прокурор привласнив речовий доказ – мільйонну суму

Зеленський анонсував «важливі рішення» й укладення безпекових угод зі США й Японією

Всі новини ⇢