США заявили про нові санкції проти Росії через заяви про анексію окупованих територій України

Новини
США заявили про нові санкції проти Росії через заяви про анексію окупованих територій України

Офіс із контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів Сполучених Штатів анонсував додаткові санкції проти Росії через заяви Володимира Путіна про приєднання окупованих регіонів України.

За повідомленням Мінфіну, під обмеження підпадають 14 осіб, пов’язаних із російським військово-промисловим комплексом, в тому числі двоє міжнародних постачальників, близькі родичі деяких російських високопосадовців та 278 членів російського парламенту «за уможливлення фейкових референдумів Росії та спробу анексії суверенної української території».

OFAC також оприлюднило нові правила, які застерігають міжнародні компанії щодо наслідків у разі надання Росії політичної та економічної підтримки.

Читайте також: Після розмови з главою Пентагону Резніков анонсує «хороші новини»

«Ми не потерпимо шахрайських спроб Путіна анексувати частину України. Казначейство та уряд США вдаються до термінових дій сьогодні, аби ще більше послабити вже підірваний військово-оборонний комплекс Росії та підважити її здатність вести цю протиправну війну», – заявила міністерка фінансів США Джанет Єллен.

Серед осіб, які потрапили під санкції:

  • голова Центробанку Ельвіра Набіулліна
  • компанія «Радіоавтоматика» – російська фірма із оборонних закупівель, яка спеціалізується на закупівлях іноземних товарів для Росії і «продовжує спроби обійти санкції»
  • білоруська державна компанія «Сохім», яка експортує до Росії

Науково-технічний центр радіоелектронної боротьби, відомий як АТ НТЦ РЕБ, який займається дослідженнями і розробками для Міністерства оборони Росії, зокрема, системи радіоелектронної боротьби, що використовується дронами російськими дронами

Все майно підсанкційних осіб, яке було виявлене на території або під контролем США, підлягає блокуванню, повідомляє OFAC. Також блокуються організації, які володіють, прямо чи опосередковано, 50 або більше відсотками в структурі власності цих компаній.

Раніше 30 вересня президент Росії Володимир Путін підписав укази про «приєднання» до Російської Федерації частково окупованих Запорізької, Херсонської, Донецької та окупованої Луганської областей України.

Україна, країни Заходу і багато інших країн світу вже заявили, що не визнають анексію і, як і раніше, вважатимуть Херсонську та Запорізьку області, як і Донецьку та Луганську, суверенною територією України.

Київ24

Новини

28 Березня 2023

У Київській області сталася смертельна ДТП з двома загиблими

У Польщі заарештували іноземця за підозрою у шпигунстві на користь Росії

У Чехії можуть висунути звинувачення колишньому радянському військовому у справі про вибух на складі у 2014 році

Найзапекліші бої тривають за Бахмут, Авдіївку та Мар’їнку – Генштаб

27 Березня 2023

Окремих хвиль мобілізації немає, все відбувається у плановому порядку – Маляр

Генпрокуратура Росії визнала «небажаною» українську організацію «KpимSOS»

двоє людей загинули, 29 – поранені

«Путін розміщує ядерну зброю в Білорусі через контрнаступ ЗСУ» – керівник білоруської ініціативи ByPol

Як уникнути блокування рахунка у БК FAVBET?

Екоінспектори виявили місця нелегального збуту риби в Києві (ФОТО)

На трасі Київ — Чернігів відкрили два важливих мости (ФОТО)

Продовження наступу РФ на Донбасі свідчить, що Путін все ще хоче перемогти в затяжній війні – ISW

26 Березня 2023

На Київщині відкрили ще одне модульне містечко

Всі новини ⇢