Стало відомо, скільки зруйнованих росіянами закладів освіти відновили на Київщині

Новини
Стало відомо, скільки зруйнованих росіянами закладів освіти відновили на Київщині

На Київщині вже відновлено 187 зруйнованих росіянами закладів освіти. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація, передають “Kyiv24”.

Загалом унаслідок активних бойових дій у Київській області було пошкоджено та зруйновано 232 заклади освіти. Їх відбудова почалася відразу після деокупації.

У зоні бойових дій або під окупацією перебувало 136 шкіл та 175 дитячих садків. До повномасштабного вторгнення в них навчалися понад 52 000 учнів та майже 15 000 вихованців дитсадків.

Крім закладів освіти на територіях, що були під окупацією, ще в 10 громадах області заклади освіти зазнали руйнувань внаслідок ракетних ударів.

“Рішень щодо закриття чи ліквідації закладів освіти, які функціонують на деокупованих територіях, не приймали. Мережу закладів освіти було збережено. Ми будемо їх відновлювати, оскільки вони всі потрібні для наших дітей”, – зауважила заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко.

Як раніше писали “Kyiv24”, у Києві посадовиці Дніпровської РДА повідомлено про підозру у зв’язку із закупівлею овочерізок за завищеними цінами. Посадовиця зловживала своїм службовим становищем, діяла всупереч інтересам служби та розтратила бюджетні кошти під час проведення процедури закупівлі. Ціна закупленого товару була завищена майже на 300 000 гривень, внаслідок чого Управління освіти Дніпровської РДА зазнало збитків на цю суму.
Нагадуємо, що СБУ провела на Київщині спецоперацію, в результаті якої затримала російського агента-коригувальника. Співробітники СБУ затримали російського агента, коли він здійснював відеозйомку військової бази Збройних сил України та “прив’язував” її GPS-координати до електронної карти.

Київ24