Столичні поліцейські створили чат-бот для боротьби з рибними браконьєрами
Головне![Столичні поліцейські створили чат-бот для боротьби з рибними браконьєрами Столичні поліцейські створили чат-бот для боротьби з рибними браконьєрами](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/brakonyery.jpg)
Він називається @Water_Police_bot і дозволяє громадянам швидко та легко зв’язатися з правоохоронцями щодо браконьєрства на воді.
Чат-бот створили співробітники відділу поліції в річковому порту «Київ».
«Використовуючи додаток, можна поділитись геолокацією місця скоєння злочину, аби правоохоронці точно встановили місце вчинення правопорушення, бо не всі можуть описати місцевість та правильно визначити орієнтири», — розповіли у поліції Києва.
Також, завдяки боту можна зв’язатись з черговою частиною або оперативниками відділу поліції в річковому порту «Київ» та навіть зробити це анонімно. Наліпки з qr-кодом @Water_Police_bot розміщені на стоянках катерів, суднах, річкових вокзалах, прибережних територіях.
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →