Суд у Москві заарештував кримчанку Леніє Умерову

Новини
Суд у Москві заарештував кримчанку Леніє Умерову

Лефортовський суд Москви заарештував кримчанку Леніє Умерову за звинуваченням у «державній зраді», йдеться на сайті суду. Повідомляється, що суддя задовольнив клопотання і взяв Умерову під варту.

Напередодні повідомлялося, що співробітники ФСБ РФ вивезли в невідомому напрямку кримчанку Леніє Умерову з ізолятора тимчасового тримання УМВС Росії по Владикавказу.

1 травня ФСБ вилучила документи 25-річної кримчанки Леніє Умерової, яку близько пів року утримують у Росії.

У грудні минулого року 25-річній Леніє Умеровій необхідно було поїхати з Києва до Криму, бо її батько страждає на онкологічне захворювання. Російські силовики затримали її після перетину грузинсько-російського кордону за порушення правил режимної зони.

Прокуратура Автономної Республіки Крим та Севастополя повідомила проєкту Радіо Свобода «Крим.Реалії», що не може розслідувати затримання Леніє Умерової, оскільки цей злочин стався не в Криму.

За даними правозахисників, після початку повномасштабного вторгнення в Україну на окупованих територіях почастішали випадки викрадення російськими силовиками українських патріотів, волонтерів, громадських активістів, журналістів, ветеранів АТО/ООС. Багатьох із них вивозять до анексованого Криму та відправляють до слідчого ізолятора.

Київ24

Новини

23 Березня 2025

Нафтогаз відповів НАБУ на звинувачення у бездіяльності та загрозу втрати грошей

22 Березня 2025

Журналісти подають позов проти адміністрації Трампа через закриття мовників

Погода в Києві: помірно тепло та без опадів

Чиновники КМДА привласнили 60 мільйонів гривень для тяжкохворих

21 Березня 2025

Київська міська влада замовила дослідження за 462 тисячі гривень

Повітряна атака на Одесу: наслідки для цивільної інфраструктури

ЄС продовжує обговорення конфіскації заморожених російських активів

20 Березня 2025

Помер перший премʼєр-міністр України Вітольд Фокін

Зеленський відвідав Норвегію для зміцнення підтримки України

Екстрадиція забудовника, що ошукав інвесторів у Києві

19 Березня 2025

Сербський парламент ухвалив відставку прем’єра Мілоша Вучевича

ЄС підтримує військову допомогу Україні та закликає до миру з росією

Вища рада правосуддя звільнила суддю Павла Вовка з Окружного адмінсуду Києва

Всі новини ⇢