Також їй виписали штраф.

Оболонський районний суд Києва у вівторок, 12 жовтня, визнав винною суддю Деснянського райсуду Світлану Колегаєву в керуванні автомобілем у стані сп’яніння. Таке рішення ухвалила суддя Ірина Банасько, повідомляє Watchers.

Вказується, що на сьогоднішнє засідання не прибула жодна зі сторін процесу. Суд досліджував матеріали справи і ухвалив рішення, не виходячи на його оголошення.

«Особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст 130 КуПап. Застосовано стягнення у межах санкції: штраф із позбавленням водійських прав», — повідомила секретарка судді Банасько.

Санкція статті 130 КуПап передбачає штраф від 130 до 17 000 грн з позбавленням права керування автомобілем на 1 рік.

Нагадаємо, 21 липня на вулиці Прирічній у Києві Audi Q5 Колегаєвої зніс стовп і врізався у дерево. Після цього над жінкою ледь не вчинили самосуд; наступного дня зранку вона взяла лікарняний на роботі, а активістам вдалося з’ясувати, що раніше вона нібито засуджувала активістів Майдану та їздить на незадекларованому авто.

На місці аварії Колегаєву начебто намагалися відбити від обуреного натовпу невідомі чоловіки. Проходити тест на Драгері вона відмовилася.

Фото: Фейсбук