Суспільний мовник розширює власне мовлення на Першому каналі в межах телемарафону

Новини
Суспільний мовник розширює власне мовлення на Першому каналі в межах телемарафону

Національна суспільна телерадіокомпанія розширює виробництво власної частини інформаційного телемарафону «Єдині новини», що буде транслюватися на загальнонаціональному Першому телеканалі – про це Суспільний мовник повідомив 21 травня.

Як заявили в компанії, від сьогодні мовник планує посилювати інформаційний блок телемарафону додатковим контентом Суспільне Новини, «Суспільне. Студія», власними документальними фільмами та розслідуваннями, а також продовжити обмін контентом із іншими учасниками марафону «Єдині новини #UАразом».

«Ми готові зі свого боку максимально посилювати мовлення, ділитись якісними документальними фільмами, регіональними історіями, актуальними розслідуваннями та використовувати можливості найбільшої в Україні мережі кореспондентів по всій країні», – йдеться в коментарі голови правління Суспільного Миколи Чернотицького.

НСТУ уточнює, що учасники марафону уклали додаткову угоду до Меморандуму про взаємодію та співпрацю щодо роботи інформаційного марафону, який був підписаний 30 травня 2022 року.

«Разом із тим марафон «Єдині новини #UАразом» трансформує та покращує сітку марафону та збільшує перелік нових продуктів. Так, у вихідні глядачі зможуть дивитись спеціальний для марафону випуск «Ранок Марафон» у ранкових слотах. Про інші зміни та нові продукти марафон «Єдині новини #UАразом» буде повідомляти в наступних новинах», – додає пресслужба.

У коментарі виданню «Детектор медіа» голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа заявила, що мовник отримав письмові гарантії від Ради безпеки й оборони, що цей крок не порушить рішення РНБО: «Команда Суспільного готова до поновлення цілодобового мовлення на Першому. Сподіваюсь, у нас все вийде».

Читайте також: Держдепартамент США згадав про український телемарафон у своєму звіті про права людини

Відколи Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року, головні українські телеканали транслюють спільний контент – цілодобовий телемарафон «Єдині новини», який вони створюють у співпраці з високопоставленими представниками влади.

Водночас відсоток тих, хто вважає існування єдиного телемарафону виправданим, у 2023-му знизився із 58% до 41%, такі дані щорічного дослідження «Індексу медіаграмотності української аудиторії», оприлюднені в квітні.

Київ24

Новини

18 Червня 2024

Справа підтримки України буде однією з ключових під час головування Польщі в ЄС – уповноважена прем’єра

«Приймаю вітання» – депутат Ради Гончаренко відреагував на заочний вирок у Росії

Африканська країна відкликала підпис під комюніке Саміту миру

17 Червня 2024

Делікатеси для тварин: Київський зоопарк закупить овочі та фрукти

У Мінфіні очікують в найближчі тижні досягнення з кредиторами угоди про реструктуризацію

З 80 до 78 скоротилося число країн, які підписали Бюрґенштокське комюніке

16 Червня 2024

Наступний Саміт миру можуть провести до президентських виборів у США – глава МЗС Швейцарії

«Не бачу проблеми» – Кулеба прокоментував заклики учасників Саміту миру до діалогу з Росією

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

15 Червня 2024

Подруга підлітка зняла на відео, як її приятель знущається з пенсіонера: як відреагували у поліції

Зеленський прибув до Швейцарії для участі у Саміті миру

«мир в обмін територію на – це анексія»

14 Червня 2024

«Нам потрібен мир, але найперше слід гарантувати безпеку України і Європи»

Всі новини ⇢