Тімоті Снайдер став амбасадором United24 і розпочав збір на «Ловця Шахедів»

Новини
Тімоті Снайдер став амбасадором United24 і розпочав збір на «Ловця Шахедів»

Професор історії Єльського університету Тімоті Снайдер приєднався до команди амбасадорів фандрейзингової платформи United24. Як повідомили в Офісі президента України, він став другим послом United24 після актора Марка Гемілла, який зосередить свої зусилля на зборі коштів для напряму «Оборона і розмінування».

Тімоті Снайдер збиратиме кошти на систему протидії російським безпілотникам, якими Росія атакує об’єкти критичної інфраструктури в Україні.

«Я історик і науковець і в перспективі хочу збирати гроші на відновлення бібліотек, шкіл та університетів. Але зараз ми маємо зробити те, що є більш нагальним, а саме – зібрати кошти, щоб допомогти Україні захиститися від дронів-убивць. Тому я поставив собі за мету зібрати 1 250 000 доларів на захист від цих безпілотників», – цитують в ОП слова історика.

Тімоті Снайдер особисто зустрічався з Володимиром Зеленським під час візиту до Києва у вересні.

Нещодавно історик виклав у вільний доступ свій курс лекцій для Єльського університету «Створення сучасної України».

«Тімоті Снайдер – видатний історик і справжній друг України, який у своїх працях пояснює всьому світу важливість України, її правдиву історію, її справжні цінності, як вони сформувалися й чому ми їх захищаємо. Я вдячний також за те, що більше людей знатимуть не лише про причини й умови нашої боротьби, а й про те, як вони можуть нам допомогти», – заявив Володимир Зеленський.

United24 – це платформа для збору коштів на гуманітарну підтримку України, запущена в травні 2022 року. Отримана через платформу фінансова допомога розподіляється за трьома напрямками: оборона та розмінування; гуманітарна й медична допомога; відбудова України.

Як повідомили в Офісі президента, за шість місяців роботи платформи зібрано 213 мільйонів доларів від громадян зі 110 країн.

Серед амбасадорів United24 – спортсмени Андрій Шевченко, Еліна Світоліна та Олександр Усик, креативний директор Balenciaga Демна, американські актори Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбра Стрейзанд, астронавт Скотт Келлі.

Київ24