Із початку 2022 року телеканал «Київ» забезпечуватиме переклад жестовою мовою трансляції пленарних засідань Київської міської ради.

Про це повідомила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

За її словами, вже давно існує потреба у впровадженні ініціативи з активного залучення жестової мови до медіапростору з метою надання людям із порушеннями слуху вільного доступу до інформаційного поля.

«Для нас надзвичайно важливо бути почутими якомога більшим колом людей та надати безперешкодний доступ до отримання інформації кожному. Саме тому трансляції пленарних засідань Київської міської ради будуть адаптовані відповідно до потреб людей із порушеннями слуху завдяки можливості перекладу жестовою мовою, який здійснюватиметься за підтримки телеканалу «Київ». Необхідно сприяти тому, аби принципи рівності прав людей із інвалідністю були реалізовані на практиці та в повсякденному житті», – зазначила Леся Петрівська.

Вона додала, що тема інклюзії та безбар’єрності є пріоритетною для депутатського корпусу та вимагає активного впровадження нових механізмів задля забезпечення рівних прав для усіх громадян суспільства.