У Бородянці окупанти на стадіоні виорали на газоні символ «V»
Новини![У Бородянці окупанти на стадіоні виорали на газоні символ «V» У Бородянці окупанти на стадіоні виорали на газоні символ «V»](https://kyiv.media/wp-content/uploads/2022/04/stadion-borodyanka-2022-04-19-e1651263730420.jpg)
На стадіоні в Бородянці війська ворога лишили літеру «V», яка є одним із символів російського вторгнення до України.
Про це голова Української асоціації футболу Андрій Павелко написав на своїй сторінці у Facebook.
“Вулиці Бородянки переповнені свідченнями численних злочинів російських окупантів. Ці дикуни лише заради забави виорали на полі центрального стадіону, де у мирний час ми проводили матчі щорічного міжнародного турніру ім. В. Баннікова, фашистський символ «V». Крім того орки викопали поруч бліндажі і намагалися БТРами знищити сусіднє поле зі штучним покриттям. Не вдалося”, – написав він.
Фото: Фейсбук
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →