Відступаючи з Бучі рашисти замінували двері будинків, проходи, дитячі майданчики. На вулицях лежать тіла цивільних та та розстріляних чоловіків із зав’язаними руками. Україна документує злочини росіян для міжнародних судів.

Телеведучий Дмитро Комаров одним зперших побував у звільненій від рашистів Бучі та опублікував відео з міста.

Комаров показав багатоквартирний будинок, в якому окупанти облаштували собі базу. Вони зайняли квартиру місцевих жителів та замінували вхід у під’їзд. Як попереджають військові уся територія міста замінована. На вулицях багато загиблих від вибухів місцевих.

Комаров також розказав про велику кількість розстріляних чоловіків, яких бачив на вулицях міста. Військові підтвердили, що окупанти цілеспрямовано розстрілювали чоловіків у віці 18-60 років.

Також відео з тілами мирних жителів на вулицях міста опублікував адвокат Ілля Новіков. Він підкреслив, що ці кадри засвідчують злочини проти людяності з боку рашистських окупантів.

“Негайно за дорученням Петра Порошенко сформували робочу групу юристів, які на місці мають задокументувати всі факти цих нелюдських злочинів для міжнародних судів. Це – справа честі для нашої команди – домогтися справедливого суду над путінським режимом і кожним вижившим учасником російської агресії”, – заявив він.

Фото: Скріншот