Станції, де були узяті зразки, не працюватимуть до оголошення результатів аналізу.

Держекоінспекція розпочала перевіряти пальне у лабораторіях. Загалом відібрали понад тридцять проб на різних паливних станціях, повідомляє «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ».

Ревізію проводять, коли АЗС має порушення, зокрема, із сертифікацією нафтопродуктів. Так, сьогодні забрали у лабораторію зразки дизпалива на одній зі станцій на Солом’янці. Результат буде відомий за кілька днів — у цей час АЗС тимчасово не працюватиме.

Фахівці кажуть — від якості пального залежить рівень і склад викидів. Це прямо впливає на стан повітря. Якщо ж лабораторія виявить перевищення – підприємство сплатить штраф від 30 до 100 тисяч гривень. А також змушене буде призупинити роботу до моменту виправлення порушення, додали у відомстві.

У випадку підтвердження поруешнь станції будуть закривати аж до їх усунення.

Влітку цього року Держекоінспеція вперше почала вивчати нафтопродукти у лабораторії. До цього ревізії були здебільшого документальні. Та попри це, загалом, через порушення якості пального АЗС отримали штрафів на понад 13 мільйонів гривень з початку року. За цей час було проведено 900 перевірок.

Фото: Фейсбук