Виставка триватиме до 23 жовтня.

У Великій лаврській дзвіниці Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» відбулося урочисте відкриття виставки «Доля і слава України» присвяченої відзначенню Дня захисників і захисниць України.

Про це повідомляє Печерська РДА.

На виставці представлені роботи відомої волонтерки Мар’яни Доріченко: майстерно, художньо розписані гільзи, воєнна атрибутика. Правдивістю та життєвим сюжетами вражають також картини мисткині Беати Куркуль, яка відтворила реальні події з життя військовослужбовців.

Окремою експозицією представлено тематичні малюнки вихованців Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб. Завдяки експонатам, наданими волонтером Громадської організації «ВО «Світле майбутнє» Андрієм Прудченком, вдалося створити справжню атмосферу фронтової території.

Важливим та цікавим елементом заходу стала також виставка художньої літератури, авторами якої є ветерани АТО/ООС, волонтери. Презентовані книжки після закриття виставки будуть передані в Центральну бібліотеку імені М. Салтикова-Щедріна Печерського району та бібліотеку «Небесної сотні» Оболонського району.

Відвідати виставку зможуть всі охочі до 23 жовтня  з 10:00 до 17:30 у першому ярусі Великій лаврській дзвіниці Національного заповідника «Києво-Печерська лавра».

Виставка безкоштовна, оплачується тільки вхід на територію Лаври.

Фото: facebook