У КМДА стартував фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями

Новини
У КМДА стартував фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями

10 листопада у Колонній залі КМДА відбулося оцінювання 420 творчих робіт напряму «Прикладне мистецтво», яке ознаменувало старт 30-го ювілейного Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе». Роботи оцінювались у 16 підномінаціях напряму та 4 вікових категоріях. Про це повідомляє Київський міський центр соціальних служб.

Переможці конкурсного відбору традиційно візьмуть участь в експозиції, яку буде розміщено у Муніципальній галереї мистецтв (вул. Т. Драйзера, 6).

Загалом учасниками фестивалю, що триває з вересня до грудня 2021 року, вже стали близько 1 000 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю. Вони продемонструють свої таланти та можливості, розкриють свій творчий потенціал у 10 номінаціях, що об’єднані у 4 творчі напрями, а саме: «Сценічні жанри» (вокально-хорова, хореографія, інструментальна, виконавче мистецтво); «Прикладне мистецтво (образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, нерукотворне мистецтво); «Літературна творчість» (авторська поезія та проза); «Сучасні технології» (аудіовізуальне мистецтво, модерація).

У рамках фестивалю дистанційно триває оцінювання творчих робіт за напрямами: «Сучасні технології» та «Літературна творчість». Крім того, з 16 листопада розпочнеться конкурс для учасників напряму «Сценічні жанри».

Зауважимо, що 30-й Фестиваль має два формати проведення – конкурсний (із вибором кращих учасників та визначенням переможців) та презентаційний під назвою «Фани фестивалю» (з відсутністю конкурсної складової та відзначенням тільки власних творчих здобутків учасників).

За перебігом фестивалю можна спостерігати у соцмережах за посиланнями:

Організаторами фестивалю є Київський міський центр соціальних служб за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА у партнерстві з Департаментом культури КМДА, Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів, Департаментом соціальної політики КМДА, Київським міським Палацом ветеранів, Київським міським палацом дітей та юнацтва.

Новини

18 Квітня 2024

Країни G7 «продовжать працювати» над шляхами застосування активів РФ на підтримку України

Комітет розвідки США закликає Конгрес до кінця тижня схвалити допомогу Україні

17 Квітня 2024

Частина шкіл на Київщині переходить на дистанційку: що сталося

питання щодо онлайн-казино розгляне РНБО

Чехія і партнери зобов’язалися надати кошти для купівлі 500 тисяч снарядів для України

16 Квітня 2024

Мобілізація: на Київщині готують чоловіків перед фронтом (Фото)

Мобілізаційний закон переданий на підпис Зеленському

Чехія законтрактувала для України 180 тисяч снарядів і шукає ще 300 тисяч – Фіала

15 Квітня 2024

На Київщині чоловік трагічно загинув під колесами потяга

Байден закликав Конгрес терміново схвалити допомогу Україні та Ізраїлю

«не можна заплющувати очі на російські ракети»

14 Квітня 2024

«слід запобігти подальшій ескалації на Близькому Сході»

У МЗС України відреагували на атаку Ірану проти Ізраїлю

Всі новини ⇢