У Києві анонсували обмеження руху транспорту (схеми)

Новини
У Києві анонсували обмеження руху транспорту (схеми)

У столиці вихідними обмежать рух транспорту деякими дорогами. Про це повідомляє портал "Kyiv24" з посиланням на інформацію КК “Київавтодор”.

У суботу та неділю, 17 та 18 серпня, обмежать частково рух транспорту вулицею Героїв Дніпра на ділянці від кільцевої розвʼязки на перетині з вулицею Зої Гайдай до збудованого шляхопроводу.

У комунальній корпорації пояснили, що обмеження пов’язане з проведенням ремонтних робіт - працівники облаштовуватимуть верхній шар дорожнього одягу.

“Обмеження руху проводитиметься почергово: 17 серпня – від вулиці Полярної до вулиці Героїв Дніпра. А 18 серпня – у зворотному напрямку”, - попередили в “Київавтодор”.

Також у комунальній корпорації попередили про обмеження руху транспорту вул. Старонаводницькою на ділянці від вул. Генерала Алмазова до вул. Лаврської.

Обмеження діятимуть 18 серпня з 06:00 до 22:00. На вказаній ділянці дороги також проводитимуть ремонтні роботи - облаштовуватимуть верхній шар асфальтобетонного покриття.

Нагадаємо, у Києві продовжують ремонтувати дороги - оголошують відповідні тендери. Так, в Оболонському районі планують відремонтувати автомобільну дорогу Т-10-39 Гостомельське шосе – проспект М. Рокосовського. Ремонтні роботи триватимуть до 31 серпня 2025 року і коштуватимуть майже 58 мільйонів гривень. Що планують зробити, детальніше читайте за посиланням.

Раніше портал "Kyiv24" повідомляв, що у 2024 році на ремонти доріг у Києві витратять 1,7 млрд грн. Загалом у 2024 році відремонтують понад 50 ділянок. Де планують провести ремонтні роботи, читайте тут.

Київ24

Новини

6 Лютого 2025

Військові КНДР, захоплені в полон на Курщині, проходять лікування після поранень

Держсекретар США прокоментував план Трампа щодо мешканців Гази

Екологічний позов проти секретаря Київради та депутатки від «УДАРу»

5 Лютого 2025

Київпастранс планує інвестувати понад 25 млн грн у закупівлю матеріалів

Зеленський анонсував нові жорсткі санкції від РНБО України

МЗС України спростувало загрози, озвучені президентом Польщі щодо воїнів

4 Лютого 2025

IIHF продовжила відсторонення команд з росії та Білорусі до 2026 року

Війна в Україні: запеклі бої на всіх фронтах за добу

Саудівська Аравія та ОАЕ: можливі локації для зустрічі Трампа і Путіна

3 Лютого 2025

ФК «Динамо» запрошує на екскурсії стадіоном імені Лобановського

Кияни вимагають від Кличка одноразових виплат для захисників столиці

Атаки росії на Київ: найбільш постраждалі райони у січні

2 Лютого 2025

Зеленський коментує кадровий скандал в Агенції оборонних закупівель

Всі новини ⇢