У Києві громадський транспорт кардинально змінив маршрути

Новини
У Києві громадський транспорт кардинально змінив маршрути

У Києві сьогодні деякі автобуси курсують за зміненими маршрутами. Про це киян та мешканців столиці попередили у КМДА з посиланням на комунальне підприємство “Київпастранс”, передають “Kyiv24”.

У суботу, 8 липня, будуть змінені маршрути автобусів №№ 2, 33, 34-ТР, 63, 81, 101. Зміни пов’язані із запланованими продовольчими ярмарками на вулицях Миколи Закревського, Кубанської України, Йорданській та Героїв Севастополя.

Із початку руху до закінчення ярмарків (орієнтовно до 18:00), рух буде організовано:

– автобус № 2 – від вул. Булгакова до просп. Відрадного за власним маршрутом, далі – б-р Вацлава Гавела (без заїзду на просп. Відрадний, вул. Героїв Севастополя та вул. Академіка Стражеска) – вул. Віталія Скакуна, далі за власним маршрутом;

– автобус № 33 – вул. Кіото – вул. Кубанської України – просп. Лісовий – вул. Космонавта Поповича (колишня назва – вул. Космонавта Волкова) до вул. Кубанської України – вул. Космонавта Поповича – просп. Лісовий – вул. Мілютенка – вул. Кіото;

– автобус № 34-ТР – вул. Північна – просп. Володимира Івасюка – вул. Левка Лук’яненка – просп. Володимира Івасюка – просп. Степана Бандери – просп. Оболонський – ст. м. “Почайна”;

– автобус № 63 – від станції метро “Червоний Хутір” до вул. Кубанської України;

– автобус № 81 – вул. Кіото – вул. Мілютенка – просп. Лісовий – вул. Космонавта Поповича до вул. Кубанської України – вул. Космонавта Поповича – просп. Лісовий – вул. Кубанської України – вул. Кіото;

– автобус № 101 – від станції метро “Почайна” до просп. Червоної Калини за власним маршрутом, далі – вул. Теодора Драйзера – вул. Миколи Закревського, далі за власним маршрутом.

Нагадуємо, що цими вихідними у Києві буде закрито рух тролейбусів на одній із вулиць. Також буде частково обмежений рух для автотранспорту. Стало відомо, що 8–9 липня буде закрито рух тролейбусів на вулиці Митрополита Василя Липківського – на ділянці від вулиці Гетьмана Павла Скоропадського до вулиці Січеславської.

Також у Києві для всіх охочих проведуть одноденні безоплатні навчання з підготовки до національного спротиву. Запис на навчання вже розпочато. Навчання проводитимуть працівники Департаменту муніципальної безпеки КМДА та волонтери, які мають достатній рівень підготовки. Для зручності заняття будуть проводитися як у робочі, так і у вихідні дні.
“Kyiv24” повідомляли, що в міському застосунку “Київ Цифровий” додали можливість отримувати та оплачувати рахунки за комунальні послуги. Застосунок додав новий сервіс, який дозволяє мешканцям столиці отримувати та оплачувати рахунки за комунальні послуги, а також зберігати квитанції про оплату безпосередньо в особистому профілі.

Київ24