У Києві хочуть відремонтувати тенісні корти за сотні мільйонів гривень

Новини
У Києві хочуть відремонтувати тенісні корти за сотні мільйонів гривень

У Києві, незважаючи на повномасштабну війну з РФ, на ремонт тенісних кортів мають намір витратити кількасот мільйонів гривень із державного бюджету . Про це повідомляють “Kyiv24” із посиланням на відповідний тендер на сайті електронних закупівель Prozorro.

Йдеться про тенісні корти, розташовані на території Льодового стадіону на проспекті Академіка Глушкова, 9, у Голосіївському районі. Згідно з документацією тендеру, тут хочуть провести ремонт будівель та кортів та придбати необхідне обладнання, щоб створити Національний тенісний центр.

На роботи готові виділити 307, 831 мільйон гривень. Ремонт мають завершити до 30 квітня 2025 року. Замовником робіт виступає Державне підприємство “Центральна навчально-тренувальна база з ковзанярського спорту “Льодовий стадіон”.

Багато хто вважає цей тендер під час війни недоречним, тому до Державної аудиторської служби вже подали кілька звернень із проханням переглянути доцільність його проведення.

Як раніше писали “Kyiv24”, нещодавно стало відомо, що у Білоцерківському районі Київської області на капітальний ремонт укриття в одній із шкіл готові витратити майже 10 мільйонів гривень. Навчальний заклад розташований у селищі міського типу Гребінка на проспекті Науки, 23.

Київ24